Skocz do zawartości

Forester III końcówki wydechu


ammisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak sobie jeżdżę i jeżdżę moim Subaru, i dzisiaj natknęło mnie, żeby upiększyć go jakoś w postaci nakładek na rury wydechowe... Nie mam nic zwykłą cieńką rurkę z wydechu, która nie wygląd zbyt agresywnie, żeby nie powiedzieć słabo. Zacząłem poszukiwań w necie i w sumie to nie znalazłem jakiś "dedyków" . W sklepie Subaru znalazłem coś takiego

http://www.sklep.subaru.pl/pl/p/Koncowka-tlumika-chromowana/245

Jednak cena mnie zabiła... 500 zł za końcówki wydechu to dla mnie dość sporo. Nie ma ktoś jakiś innych fajnych w lepszej cenie do polecenia? Zależy mi, żeby wyglądało fajnie, ale nie odpustowo i nie od razu 2.5 cala bo nie o to mi chodzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alledrogo sporo tego... nie szukałeś tam?

1 z brzegu: http://allegro.pl/koncowka-tlumika-85x70-nierdzewna-dokrecana-i5002642861.html

"troszke" wiecej: http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&order=p&string=koncowka+wydechu&search_scope=category-620&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-2-mt-0113

 

szczęście ze u mnie już były takie ładne, bo też bym szukał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja eksperymentowałem z końcówkami i powiem tak: jakby tego nie zrobić wygląda to słabo. Bo co z tego, że masz piękną chromowaną końcówkę jak reszta tłumika jest skorodowana. A Forek ma tak, że ten tłumik właściwie cały widać i nie ma rozsądnej alternatywy w ASO. Doszło do tego, że już zamontowane końcówki wydechów zdjąłem, bo wyglądało to TAK słabo.

 

ale jest nadzieja: http://allegro.pl/tlumik-koncowy-subaru-forester-sh-2-0-150-ps-08-15-i5153286231.html

 

Polecić nie mogę, bo jeszcze ich nie kupiłem, ale wygląda obiecująco.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja eksperymentowałem z końcówkami i powiem tak: jakby tego nie zrobić wygląda to słabo. Bo co z tego, że masz piękną chromowaną końcówkę jak reszta tłumika jest skorodowana. A Forek ma tak, że ten tłumik właściwie cały widać i nie ma rozsądnej alternatywy w ASO. Doszło do tego, że już zamontowane końcówki wydechów zdjąłem, bo wyglądało to TAK słabo.

 

ale jest nadzieja: http://allegro.pl/tlumik-koncowy-subaru-forester-sh-2-0-150-ps-08-15-i5153286231.html

 

Polecić nie mogę, bo jeszcze ich nie kupiłem, ale wygląda obiecująco.

 

PZDR

Tłumiki, które oferuje na moich aukcjach są nowe (wprost od producenta).

Na tej aukcji mam do sprzedania następujący zestaw tłumików:

-Tłumik końcowy LEWY

-Tłumik końcowy PRAWY

Czyli 3 stówki za dwa, czy za jeden?

No tak czy inaczej tanio, ciekawe co są warte - może zamiast malować stare kupie te na testy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK., to m4ver będziesz pierwszy na forum (chyba) który przetestuje te puchy, ciekaw jestem czy są tak samo ciche jak oemy. Czekam z niecierpliwością na Twoją opinię. Co prawda masz SBD ale jak będzie głośniejszy to napewno usłyszysz - ja bym przytulił coś bardziej bulgoczącego (ale delikatniej) niż seria.

Na nielegalu jest na sprzedaż Remusa, ale znalazłem jeden czeski film (dosłownie) i stwierdzam, że mi się nie podoba ich dźwięk.

Coijn, a jat tam stan Twoich, bo u mnie fatalnie wyglądają, blacha nie jest specjalnie przeżarta, ale ruuuuda...

 

Chwila w necie i proszę:

 

Seria to to nie jest, ale pewnie warte zaryzykowania 300.

Edytowane przez SubaruSK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy pomysł z brzegu to Hammerite ;) ale... no właśnie, jestem niemal pewien że nie tak się to powinno robić :D

 

Sprężyny... szczerze? Zabij mnie ale nie wiem, ponoć poprzednik zmienił SLSy bo go wkurzały (auto mu pływało), możliwe że razem z tym trzeba było zmienić sprężyny, ale raczej są nowe, zacytuję z ogłoszenia "nowe lpg nowe klocki, tarcze, amorki na tyle"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się taki zestaw bardzo fajnie w eksploatacji,auto przestaje się nadmiernie bujać,jest bardziej stabilne i zachowuje pełen komfort.

Ale...

 

Tak na marginesie , to jeszcze chwila i będzie duży problem z Pedersem…… firma z australii , brak przedstawiciela w Polsce , brak serwisu , a problemy już pomału są ….. coś będzie podobnego jak kiedyś wchodziły na rynki zawieszenia jednorazowe D2 / KSPORT czy nawet Tein … :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki cybel, to zacznę się martwić jak się zacznie coś sypać, ale one są już długo w obiegu, więc jakoś się specjalnie nie obawiam.

PS. nie róbmy już OT, amorki mają swój temat ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tłumiki odszły po dwóch dniach od zakupu, świetnie zapakowane. Wyglądają solidnie, są ciężkie (po 3kg każdy), pokryte czarną matową farbą a końcówka jest okrągła, lekko ścięta i chromowana. Załączam dwie forty. Jak ktoś chce wiecej to PW.

post-16626-0-56034900-1428060281_thumb.jpg

post-16626-0-32135800-1428060285_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...