Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI z automatyczną skrzynią


sebulator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jestem osobą niepełnosprawną i poruszam się na wózku. Chciałbym kupić SUBARU IMPREZE STI rok 2010-2015 ale musi być z automatyczną skrzynią biegów (inaczej go nie poprowadzę ;) ). Mam kilka pytań mam nadzieje, że pomożecie :).

1. W USA sprzedają model WRX z automatem - czy można by było kupić taką skrzynie i włożyć ją do STI manual - będzie pasować? wytrzyma?.

2. W Australii sprzedają model STI z automatem ale z fajerą po prawej stronie - czy można by było kupić taką skrzynie i włożyć ją do naszych STI manual - będzie pasować?

3. Czy można załóżyć jakąś inną automatyczną skrzynię z serii jakichś rajdowych czy sportowych zamiast fabrycznej manualnej?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

Edytowane przez sebulator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z grupy arabskich subaraków zakupił ślicznego, prawie niejeżdżonego hatcha STI z silnikiem 2.5T z 2012 roku ze skrzynią... CVT... aż mi się gęba cieszy jak to fajnie pracuje - poszukaj, może to nie jest aż taki egzotyk i nie trzeba kombinować z importem z Australii czy Japonii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za naszymi wschodnimi granicami taki model STI z automatyczna skrzynia biegów i kierownicą po lewej stronie był oferowany fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za naszymi wschodnimi granicami taki model STI z automatyczna skrzynia biegów i kierownicą po lewej stronie był oferowany fabrycznie.

Kurcze, przegrzebałem net i nic nie widzę :(. Podpowiedz pliz w jakich krajach szukać na jakich www?

kolega z grupy arabskich subaraków zakupił ślicznego, prawie niejeżdżonego hatcha STI z silnikiem 2.5T z 2012 roku ze skrzynią... CVT... aż mi się gęba cieszy jak to fajnie pracuje - poszukaj, może to nie jest aż taki egzotyk i nie trzeba kombinować z importem z Australii czy Japonii!

Super!!!

A jak on to ogarnął? Gdzie i jak coś takiego znaleźć? Korzystał z jakieś www? Mógłbyś przekazać kontakt do kolegi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...