Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co poczytałem na ER to dopiero pierwszy "ryliz" tego odcinka i pewnie poprawki będą robione :) Ale czy będą w Lotosie to jednak nie bylbym taki pewien :) Niektórzy twierdzą, że nowy odcinek wywróci klasyfikację ale skoro jest dostępny offline to moim zdaniem upalacze zdążą go opanować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę do ścigania, gra już kupiona i w drodze do mnie 8) Gubię się tylko w liczbie dodatków, co powinienem zrobić po zainstalowaniu RBR(niestety wersja bez online start packa)?

 

Dokładny i przejrzysty opis - jak zacząć. Życzymy miłej lektury ;)

:arrow: http://www.e-rajdy.pl/index.php/jak-dol ... smp09.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się szutrowy rajd Portugalii w WCN więc trochę muszę potrenować :arrow: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... bbfc469e7a zapraszam zespół FSVRT do testu i porównania się z reprezentantami PL, hasło "fsvrt", rajd trwa do czwartku do 23.59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się szutrowy rajd Portugalii w WCN więc trochę muszę potrenować :arrow: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... bbfc469e7a zapraszam zespół FSVRT do testu i porównania się z reprezentantami PL, hasło "fsvrt", rajd trwa do czwartku do 23.59.

 

Spoko, no to ja tez tym razem sie przygotuje. Dzieki za ten rajdzik Lukasz, widzimy sie wieczorkiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROC spoko, fajny na prolog, ryzyko mega dzwona jest niewielkie, najbardziej trzeba uważać na te podbicia na nawrotkach. Zrobiłem coś koło 1.50. Ale już sam nie wiem czy minimalizować poślizgi czy nawrotki robić klasycznie z pędzlem. Jechałem też turniej na laciu szutrowym i powiem Wam, że auto jak szmata lata. Na ROC tylko slick.

 

Peklo spoko ale jakoś tak łatwo się tam jedzie... fizyka dla leszczy jak dla mnie. Owszem, są zdradliwe miejsca ale np.: Mlynky są szersze, a jednak zdecydowanie łatwiej tam wysadzić w drzewa. Liczę na jakieś poprawki.

 

Pojechałem 3 Runde APP ale poszło słabo. Za duże przerwy mam w RBR'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ze 3 razy i dalej tak samo:(.poszukam na e-rajdy

dzięki

 

-- 30 mar 2011, o 09:20 --

 

Doszedłem do tego miałem coś z Audio.dat i oryginalnym polskim pilotem zmieniłem na angielski i śmiaga.Dawno nie grałem bo czasu brak i GT5 też mi trochę czasu zabrało ale powiem wam że Peklo snow R to najlepszy os ze wszystkich:D.Bajka nie jest bardzo ślisko i jakoś tak naturalnie się go jeździ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego pilota wczoraj.... Opis spoko, widać, że nakład pracy potężny. Efekt? No cóż, zanim odpalicie Ryśka z Co-Driver'em, ściszcie głos rajdówki, do jednej może dwóch kresek, głos pilota RBR ściszyć do zera, efekty do 1 może 2..

Opis realny...ale po ściszeniu wszystkiego dla mnie odebrało to wszystko smaku. Poza tym, troche za późno dla ludzi, którzy upalają dość często, bo trasy raczej jedzie się na pamięć. Poza tym opis jest bardziej indywidualny i ..bodajże na którymś z czeskich odcinków opisany "trójkowy" można walić prawie pełną bombą. No ale można tak szukać i szukać ... Według mnie opis oryginału w zupełności wystarczy i tego się trzymam.

 

Pozdrawiam ,

ps. do Łukasza - rozwaliłem Miśka na 3 odcinku w WCN 80 metrów przed metą na Diamond Creek II - szał , myślałem, że się potne. Komenda, jaka mi się wyświetyliłą na końcu - "you have finished tournament" , czyli 2 lega raczej już nie pocisne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym opis jest bardziej indywidualny i ..bodajże na którymś z czeskich odcinków opisany "trójkowy" można walić prawie pełną bombą. No ale można tak szukać i szukać ... Według mnie opis oryginału w zupełności wystarczy i tego się trzymam.

Widzisz, ale oni to po to stworzyli, żebyś sobie mógł sam zmodyfikować cały opis, dodać własne komendy, ustawić moment dyktowania itp :) A opis defaultowy jest tylko po to abyś miał od czego zacząć i nie musiał robić całego opisu od podstaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...