Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, już nadrobiłem niedopatrzenie :wink:

 

Czy coś się zmieniło w opcjach nominacji? (to pytanie dla osób śledzących forum WRSMP). Wcześniej gdy ktoś nie był w ogóle zgłoszony do rajdu to manager mógł go zgłosić i jednocześnie nominować. Teraz nie ma takiej opcji. Chciałem nominować Slawka_P i nie mogę :(

 

Reszta nominacji taka jak w Bohemii. Jedyna różnica to nominacja w S1600 DNL`a i w S2000 Faldżipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cuda wianki... musiała być jakaś luka w systemie, która tym razem możliwe, że została już załatana.

 

Itinerer Rzeszowskiego już jest. Odcinki całkiem przyjemne. Dziś założę jakieś testy. Do jutra jest czas na wysyłanie zdjęć do galerii E-Rajdy. Nasz team w ogóle tam nie występuje więc apelują o zapodanie jakichś screenów. Trzeba zaznaczać naszą obecność w WRSMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże, chciałem sobie przypomnieć jazde w RBR, ale oryginalne autka są troszke za szybkie, a do nowych chyba wymagany jest patch. I tu pojawia się problem. Przy instalacji 1.01 wyskakuje THIS PATCH WILL ONLY WORK WITH THE ENGLISH,FRENCH,GERMAN,ITALIAN AND SPANISH VERSIONS OF RICHARD BURNS RALLY. Ktoś wie o co chodzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jutra jest czas na wysyłanie zdjęć do galerii E-Rajdy. Nasz team w ogóle tam nie występuje więc apelują o zapodanie jakichś screenów. Trzeba zaznaczać naszą obecność w WRSMP.

 

Z chęcią bym coś wysłał, ale nie mam malowania teamowego na swojej N11, a przecież nie dam im screena z jakimś argetyńskim młotem na tablicach :D.

Jesteśmy mroczni niewidoczni LOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_, olej język, ja mam po polskiemu i patch działa. :)

Może być nawet po angielsku, ale nie chce się zainstalować :mrgreen:

 

-- 15 wrz 2010, o 17:35 --

 

Przypomni ktoś jak się ustawiało polski opis? Przestawiłem w rejestrze na Polish i spolszczyło tylko menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma polskiego pilota w RBR. Chyba, że ściągniesz z neta ale wtedy będziesz miał problemy w niektórych turniejach, plugin odbiera to jako jakieś oszustwo i dolicza kary.

Coś mi świtało, że po polsku mi kiedyś gadał beż żadnych modów :roll: A na pluginie i tak nie gram, bo nie moge zainstalować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś zainstalować Ryśka po angielsku, wgrać patche, a potem zmienić język na polski ?? Mnie domyślnie instalował się po czeskiemu, a patche działają.

Będę miał chwile może jutro to sprawdze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...