Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałem wczoraj Rally Czech 2010 Pugiem w A5 i gdyby nie dzwon na siódmym Os-ie (zlał mi się horyzont z lasem to było by może 1 miejsce).Potem juz jak to po dzwonie atak żeby coś odrobić no i 3 miejsce w A5.W sumie bardzo się cieszę bo ostatnio to dzwoniłem jak Kuzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie wywaliło do pulpitu z naszych szutrów.Za kilka dni będę w Polsce to kupię nową grę zrobie porządną instalkę bo tak się nie da grać non stop coś!! :evil:

 

Stary, ja mam to samo. Już mnie szlag trafia, bo ostatnich 6 czy 7 DNFów miałem własnie przez pieprzony pulpit. Nie zmieniam modów, textur, etc. Wszystko cacy. System i partycje wszystko hula.

Ostatnio miałem kilka updateów do wina - może to wyda sie absurdalne ale już zaczynam to obarczać winą. Właśnie Rally Czech 2010 - ta sama historia, a zapowiadała sie konkretna walka.

 

No chyba, że to mus, żeby co jakiś czas przeinstalować RBR'a.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja nie mam raczej problemów z RBR. Jedyną sytuacją kiedy musiałem przeinstalować były problemy z grafiką po odinstalowaniu któregoś z modów zimowych. Tak poza tym to grę mam stabilną. Więc nie wydaje mi się aby ona sama z siebie wymagała owych reinstalacji. Może faktycznie jakieś czynniki zewnętrzne wywołują problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki macie org.?

Co mamy ?? :mrgreen:

 

Dostałem info od providera, że kończy mi się abonament za domenę i trzeba przedłużyć. 110zł na następny rok. Pytanie czy robimy zrzutę czy liczymy na ewentualne wsparcie sponsora ?? Dodam, że hosting (dla niekumatych hosting to przestrzeń na serwerze, na którym jest strona) opłacam z własnej kasy, nasza strona nie zajmuje dużo miejsca.

 

Co do samego załatwienia kwestii sponsora to wciąż cierpię na brak czasu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info od providera, że kończy mi się abonament za domenę i trzeba przedłużyć. 110zł na następny rok. Pytanie czy robimy zrzutę czy liczymy na ewentualne wsparcie sponsora ?? Dodam, że hosting (dla niekumatych hosting to przestrzeń na serwerze, na którym jest strona) opłacam z własnej kasy, nasza strona nie zajmuje dużo miejsca.

Co do samego załatwienia kwestii sponsora to wciąż cierpię na brak czasu :(

 

Jestem za zrzutą. Zobaczymy jaka będzie reakcja reszty teamu. Szukanie sponsora może troche potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że jesteśmy zgodni co do opłacenia domeny. Oczywiście ja również zrzucam się na domenę :)

 

1.hercooles

2.Oskar

3. pablonas

4. Wełniacz

5. elvisGT

6. Tomasz_555

 

Jak będziemy mieli ostateczną listę chętnych do zrzutki to wtedy podeślę wam jakieś dane do przelewu. :) W tym tygodniu podejmę próbę przygotowania prezentacji dla sponsora. Co z tego wyjdzie, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziemy mieli ostateczną listę chętnych do zrzutki to wtedy podeślę wam jakieś dane do przelewu. :) W tym tygodniu podejmę próbę przygotowania prezentacji dla sponsora. Co z tego wyjdzie, zobaczymy :)

 

Tomek, masz konto na paypal? To jest w sumie jedyna metoda płatności, której używam. Jeżeli nie, to może któryś z teamowiczów ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elvisGT, tak się składa, że mam :) Baaardzo długo zwlekałem z jego założeniem ale ostatecznie prezent dla mojej kobiety znalazłem za granicą i nie było wyjścia :mrgreen:

 

Oskar, super, wal śmiało, tylko pamiętaj, że jeżeli nie jestem w pracy to śpię średnio do 13.00 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech wypuscil fajny set dla virtualnych rajdowcow:

http://playseat.com/shop/playseatslogit ... h-g27.html

fajne fajne, tylko za tyle kasy to ja mialbym nowy silnik (lepszy niz mam) i skrzynie do mojego saxo, albo 12-15 treningow z Wroblem w Ulezu :P

wiec chyba sie nie skusze i zostane przy mojej kierce za 300pln :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...