Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

pojechałem 11 odcinków - prawie. Monteki - no cóż, nie znałem wcześniej, poznałem teraz, ale jak widać, nie sprzyjają. Rajd Polski zakończyłem w lesie. Nie chce mi się gadać. Nie wiem czy mam jeszcze motywacje do tego wszystkiego. Było by ok jakby każdy z nas mógł się zapoznać z trasą - a tak to wielki nóż w plecy bo starsi wyjadacze mają wylagowane na wszystko bo znają każdy zakręt. Owszem, Monteki są odwzorowaniem USA czy psi ogon, ale sceneria się zmienia na tyle i walka w stawce jest tak duża, że taki żółtodziób jak ja ma niewiele do powiedzenia, bo nikt nie dał spróbować wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elvisGT powiem ci ,że test był jeden przed samym rajdem dla wszystkich w WRSMP :wink: ja jechałem te odcinki w tamtym roku na Polskim i chyba jakoś w zimie był jeden test bo tych oesów po prostu niema normalnie i nikt niema możliwości upalania tych oesów. W związku z tym ,że jednak modyfikacje są duże to właśnie ci wszyscy co upalają nie bardzo mogą odjechać innym ze względu na to iż normalnie by sobie przyciął zakręcik a teraz tam może "wyrosnąć" drzewko i klops :twisted: więc ja uważam ,że te właśnie odcinki są jak najbardziej miarodajne i sprawiedliwe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się zgadzam,ale jeżeli chłopaki z E-RJDY'ów są tak świetnie zorganizowani i tak skrupulatnie przestrzegają regulaminu,to niech dadzą szanse na wstrzelenie się w trase. Jeden przejazd..No ale skoro trzeba czekać z roku na rok na właściwy odcinek, no to trzeba czekać. Nie wylewam łez, tylko uskuteczniam swoją , pewnie marną , opinie na temat organizacji.

Mimo wszystko podziwiam czołówkę i na prawde życzę Im najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Panów z E-RAJDÓW się nie wypowiadam :mrgreen: ale trzeba im oddać ,że chyba załatwienie jakichś testów na Montekach to nie jest prosta sprawa :wink: ale powiem szczerze ,że mi się to podoba bo właśnie przez to ,że jest rzadko a tyle smaczku do tego same oesy są świetne i niezwykle klimatyczne :DelvisGT spoko następnym razem pójdzie lepiej :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ThanJu - kierka miażdży :D Jeździ mi się wyśmienicie, szkoda, że do środy nie mam czasu upalać. FF działa, że chce ręce urwać. I nie mam pojęcia czemu u Ciebie nie działał, może kwestia jakiejś konfiguracji. Jak wrócisz i odbierzesz kierkę to pomyślimy. To właśnie FF pozwala tak dobrze czuć auto i tym samym poprawiać czasy :)

 

Elvis - nie narzekaj bo był test tydzien przed Rajdem Polski i można było Monteki poupalać. Zorganizowane to było właśnie dla tych co tego nigdy nie jedli. W sumie cieszę się, że te odcinki są tak rzadko bo wychodzi kto potrafi pojechać szybko na opis. Dzięki temu w zeszłym roku zdobyłem swoje pierwsze punkty w karierze. Póki co nie osiągnąłem wyniku lepszego niż w zeszłym roku na Polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z dość wyczerpującego wyjazdu na mazury...ręce się trzęsą, ale dziś wieczorem coś potestuję, a jutro w nocy pojadę. Mam nadzieję, że windows nie będzie szaleć za bardzo podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja też po rajdzie i też na łące. Czekam na lawete aż zabierze zwłoki n14. Powód: kompletna nieznajomość Monteków. Tak czy siak przecudne odcinki wyszly i chyba idealne pod Rajd Polski. Tym razem fura była już bardziej wytrzymała, wahacze się nie krzywiły a skrzynia nie zacinała. Na oesie, na którym zakończyłem jazdę pierwszego dnia wbiłem sie do pierwszej dziesiątki i chyba za bardzo się tym podpaliłem. Teraz poczekam na asfalty. Może uda się coś w końcu dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry za te wczorajsze rozczulające wypowiedzi, ale Tomek ma rzeczywiście racje bo był test. No cóż, sie nie załapałem się. Trzeci rajd w (pierwszym moim)sezonie i lipa :D Hmm... wogóle to chyba nie powinienem pić jak się zabieram do rajdu, bo po 11 odcinkach to trasa była taka wązkaaaaaa.

Nastepny chyba Bohemia ? Tak ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie początek był nawet fajny aż do OSu chyba 5 gdzie przez dwa idiotyczne błędy zaliczyłem 2x CFH. Później był ten nowy odcinek, tempo było niezłe ale 1 km przed końcem wyrosły mi na drodze leżące bale. Przywaliłem przodem i pozamiatane.

Rzuciło mnie na któryś tam OS, nawet nie wiem który bo nie lubię z SR jeździć więc nie zwracam uwagi na szczegóły. Pojechałem jak zwykle po SR. Bez koncentracji, za szybko i bez pomysłu. Dzwon po kilku km.

 

Powiem tak. Cieszę się, że będzie teraz przerwa. Na dzień dzisiejszy mam dość tej gry i nie mam ochoty na nią patrzeć w czasie bliżej nieokreślonym.

 

Pojeżdżę jakiś czas w rFactor. Może zatęsknię za rajdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co ja zdziałam na Polskim :roll: Zaraz ruszam w nieznane :wink:

Rajd Polski ukończony :) Cały rajd to niesamowita walka z Wojtkiem Talagą na ułamki sekund... czułem się jakbym walczył o mistrzostwo świata a tu "tylko" albo i aż walka póki co o 4 miejsce w Nce. Przez cały rajd ani 1 obrotu czy cofania :spoko: Tempo swoje złapałem i nie ryzykując jechałem do mety. Pod koniec wczułem się całkiem dobrze i przełamałem się do tych drzew i było nawet szybko i czysto.

Teraz przerwa wakacyjna :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie ukonczyłem. i tyle.

wykręciłem jeden przyzwoity czas na oesie, zanim nie rozpieprzyłem Samary w drebiezgi :)

czekam na jakiś asfalt...

jedyny plus jest taki, że wczoraj wieczorem po pijaku zrobiłem setup do Samary, który nawet fajnie się na montekach spisuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...