Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

winda 7 ?
mozecie cos doradzic? gram na Windows7 64bitowej

A masz jakas wersje Home, Professional czy jakie tam sa? Ja mam Win7 Pro x64 i mi wszystko smiga (poza tym ze po Alt+Tab nie da sie juz wrocic do gry).

Moze to wina sprzetu, sterownikow do czegos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Professional x64. Niemiecka - ale to nie powinno mieć znaczenia. Problem wydaje się być związany z grafiką, ale karta GeForce 285GTX przy RBR ziewa i ogląda paznokcie, czekając aż znowu zagram w AvP albo BF:BC2 ;) Z żadną inną grą takiego problemu nie mam, zresztą w kwestii gier akurat W7 jest na prawdę dobre :idea:

 

Spróbuję może wieczorem jeszcze raz, bo przyszło mi do głowy, że może to być bug wywoływany przez przegazówkę w momencie kompletnego zczytania danych na starcie do OSu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głównym katalogu RBR masz plik RichardBurnsRally.ini Otwórz go i przy opcji "Fullscreen" zmień z true na false :) zapisz i zmiany i gitarra. Tylko, możesz mieć problem z umiejscowieniem licznika pojazdu - ale to tylko na niektórych rozdzielczościach - np.: u mnie :P

 

W tym pliku można też kilka innych fajnych opcji ustawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dzieki!

 

ALE JAJA :!: WLasnie udalo mi sie ukonczyc testy przed Rajdem Polski calkowicie bezproblemowo :shock: samo sie naprawilo! :mrgreen:

 

A teraz wrazenia po:

 

:arrow: Montekland jest cholernie szybki, a zakrety cholernie zdradliwe, mnostwo idzie przez szczyt a nawet z hopami

 

:arrow: duuuuużo błedow w opisie, ktore prawktycznie na kazdym odcinku prowadzily do kasacji auta :( Musza koniecznie cos z tym zrobic!

 

:arrow: jak juz nie lądowalem na drzewie to czasy mialem w pierwszej połowie stawki :D wiec jestem zadowolony

 

TAK to ja moge jezdzic i jezdzic! hurra! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja chyba nie pojadę na Polski... dzisiaj w trakcie 5 Rundy APP moja kierownica zupełnie utraciła czułośc i precyzję. Auto samo skręca, lata po całej drodze, na prostych trzeba trzymać nogę na hamulcu i cały czas wykonywać małe skręty kierownicą. Po 5 odcinkach takiej kaszany ręce mi odpadają, nie mówiąc o tym, że nie da się jechać szybko. Trochę lipa, nie mam kasy na nową ani za bardzo czasu żeby to ogarnąć... zawsze coś :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ mają burdel w tym Archeo...

 

nie mogę się wpisać na liste polskiego, bo dalej są jakieś problemy z licencją, mimo ze w dzień po zamknięciu listy Lotosu, dostałem info, ze przyjęli, zaksięgowali i jest ok.

Zaczynam mieć to totalnie w...poważaniu całe WRSMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio parę testów jest z Sumburkiem i Sosnova ale chcę wejść do turnieju i nie mogę bo wyskakuje mi komunikat "źle zdefiniowana pogoda w pliku TrackSettings.ini " Szukałem chwilę na e-rajdy.pl ale konkretnej pomocy nie znalazłem. Teraz wyjeżdżam i wracam w czwartek więc jak by ktoś znalazł przez przypadek info jak temu zaradzić to napiszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...