Jump to content

sprzęgło

bremas
 Share

Recommended Posts

Ja wsadziłem to i jestem bardzo zadowolony :)http://www.topendpower.pl/p/pl/fk03h1601/sprz%C4%99g%C5%82o+exedy+fk03h1601+stage+1+organiczne+subaru+impreza+sti+ej20ej25+6mt.html Tylko ze w styczniu kosztowało 1935 i była to najlepsza cena w polsce a teraz widze ze dosyc sporo podrozało :o

Edited by TOM-GUM

Spiek nie robi dużych przebiegów.

Nie zamierzasz notorycznie startować z procedury,nie masz 600Nm momentu,montuj oryginał.

Moje oryginalne sprzęgło ma się dobrze,ujeżdżane po wymianie tarczy(profilaktyka)przynajmniej od 2 sezonów.

Moje oryginalne sprzęgło ma się dobrze,ujeżdżane po wymianie tarczy(profilaktyka)przynajmniej od 2 sezonów.

Korzystasz z procedury startu?

Zastanawiam się czysto teoretycznie jak to się ma do żywotności sprzęgła. Taka powiedzmy pojeżdżawka raz w miesiącu i 10 startów z procedurą...

Mam u siebie, ale nie korzystam bo nie do końca umiem a szkoda mi też sprzęgła :).

• Upvote 1

Zastanawiam się czysto teoretycznie jak to się ma do żywotności sprzęgła. Taka powiedzmy pojeżdżawka raz w miesiącu i 10 startów z procedurą...

Mam u siebie, ale nie korzystam bo nie do końca umiem a szkoda mi też sprzęgła :).

Mam ten sam lęk. Może ktoś mnie robi w jajo ale słyszałem, że procedura startu u mnie w okolicy 5,8 tys. obrotów znacznie skraca życie sprzęgła. Pytanie tylko czy to oznacza 100 strzałów czy 20 strzałów ? 

Oczywiście,na każdym Superoesie,na pojeżdżawkach itp.

Sprzęgło żyje i ma się dobrze,przeżyło już więcej niż 100 "strzałów".

• Upvote 1

Oczywiście,na każdym Superoesie,na pojeżdżawkach itp.

Sprzęgło żyje i ma się dobrze,przeżyło już więcej niż 100 "strzałów".

No to i ja muszę się do tego przekonać i nauczyć korzystać ;).