Jump to content

subaru impreza


Janusz Jóźwiak
 Share

Recommended Posts

No ja dostał tak że podłożnica ucierpiała to nie był do wymiany tylko zderzak ;) Jeśli chcesz ją dalej kupić, to sprawdź roczniki szyb, z resztą dużo możesz się dowiedzieć z filmików na yt np. moto doradcy czy tych gości z bielska automotoserwis channel coś takiego, od nich się podstaw dowiesz jeśli czegoś nie wiesz. Druga sprawa możesz jechać na skp , sprawdzą geometrię, zawieszenie itd.Tylko z góry powiedz że to stały napęd na 4 koła. Ja za takie sprawdzenie zapłaciłem 20 zł. Nie sprawdził mi tylko chyba hamulców bo na rolki nie wjeżdżał. Jak geo będzie na 0 a auto ściąga to coś nie teges w budzie, przynajmniej tak mi się wydaje. Też mogłeś jechać na krzywej drodze może stąd to ściąganie. 

Edited by Hiszpanu
Link to comment
Share on other sites

Ty nawet nie musisz się znać, jak będzie ogarnięty diagnosta to wszystko sam powie co jest nie tak. Tylko weź też jedno pod uwagę, sprzedawca mógł celowo grzebać z geo żeby auto ściągało, tylko po to by na stacji wyszło że jest geo do roboty a nie że autko miało grubego dzwona. No wszystkiego można się spodziewać jak by nie było. 

Link to comment
Share on other sites

Naprawa podluznicy jezeli jest zrobiona na zgrzewach seryjnych bez naciagania dalszej konstrukcji, wszystko trzeba dokladnie wymierzyc i pospawac! Wtedy podluznica jest nawet mocniejsza i w 100% trzyma wymiary konstrukcyjne. Wszystko zalezy kto i jak to zrobi.

 

p.s.W samochodach rajdowych wzmacnia sie karoserie i wspawuje sie klatke aby wzmocnic konstrukcje.

 

 

pzdr

Link to comment
Share on other sites

Napisz też jak się sprawa potoczyła, jakie wyniki z skp. Ciekawy jestem, bo sam mam geo na 0 a autko minimalnie ściąga w prawo, kierownica też nie jest prosto a z tego co wiem miało stłuczkę prawy przód, i kiedyś dostało kołem w krawężnik tylko nie wiem z której strony, także może mi się coś przyda. 

Edited by Hiszpanu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...