Skocz do zawartości

subaru impreza


Janusz Jóźwiak

Rekomendowane odpowiedzi

No ja dostał tak że podłożnica ucierpiała to nie był do wymiany tylko zderzak ;) Jeśli chcesz ją dalej kupić, to sprawdź roczniki szyb, z resztą dużo możesz się dowiedzieć z filmików na yt np. moto doradcy czy tych gości z bielska automotoserwis channel coś takiego, od nich się podstaw dowiesz jeśli czegoś nie wiesz. Druga sprawa możesz jechać na skp , sprawdzą geometrię, zawieszenie itd.Tylko z góry powiedz że to stały napęd na 4 koła. Ja za takie sprawdzenie zapłaciłem 20 zł. Nie sprawdził mi tylko chyba hamulców bo na rolki nie wjeżdżał. Jak geo będzie na 0 a auto ściąga to coś nie teges w budzie, przynajmniej tak mi się wydaje. Też mogłeś jechać na krzywej drodze może stąd to ściąganie. 

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nawet nie musisz się znać, jak będzie ogarnięty diagnosta to wszystko sam powie co jest nie tak. Tylko weź też jedno pod uwagę, sprzedawca mógł celowo grzebać z geo żeby auto ściągało, tylko po to by na stacji wyszło że jest geo do roboty a nie że autko miało grubego dzwona. No wszystkiego można się spodziewać jak by nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa podluznicy jezeli jest zrobiona na zgrzewach seryjnych bez naciagania dalszej konstrukcji, wszystko trzeba dokladnie wymierzyc i pospawac! Wtedy podluznica jest nawet mocniejsza i w 100% trzyma wymiary konstrukcyjne. Wszystko zalezy kto i jak to zrobi.

 

p.s.W samochodach rajdowych wzmacnia sie karoserie i wspawuje sie klatke aby wzmocnic konstrukcje.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz też jak się sprawa potoczyła, jakie wyniki z skp. Ciekawy jestem, bo sam mam geo na 0 a autko minimalnie ściąga w prawo, kierownica też nie jest prosto a z tego co wiem miało stłuczkę prawy przód, i kiedyś dostało kołem w krawężnik tylko nie wiem z której strony, także może mi się coś przyda. 

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...