Skocz do zawartości

Silnik wysokoprężny w Subaru PILNE


Jaboss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie o silniki disla , szukając kolejnego subaru dla  mojej lepszej a na pewno ładniejszej połowy pomyślałem o dislu, a nich ma. Moją uwagę przykuły ogłoszenia w których piszą uszkodzony silnik i te silniki to tylko disel nie spotkałem się z uszkodzonym benzyniakiem. O ile dobrze pamiętam disel w subaru wprowadzony został w ~ 2008r. Czy to choroba wieku dziecięcego a może silnik wysokoprężny nie może pracować w układzie boxer, czy jest jakaś inna przyczyna awarii.

Pozdrawiam Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tak powiedzieć, że to choroba dziecięca i kupowanie auta niezgodnie z jego przeznaczeniem. Ludzie kupowali diesle do jazdy po mieście, a tamte roczniki potrzebowały przegonienia na trasie.

Stoją na aukcjach, bo koszt naprawy sięga często ponad 20tys a takiego samego benzyniaka 4tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam

Dzięki za podpowiedzi, na wspomnienie o zmianie marki Iwona rzuca we mnie przedmiotami na szczęście lekkimi (w swoim pierwszym samochodzie a była to Impreza przeżyła zderzenie czołowe więc jakiś sentyment został), a skoro ropniaczek nie lubi jazdy po mieści to będzie benzyna trochę drożej chociaż biorąc pod uwagę koszty naprawy to nie wiem czy to wyjdzie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...