Skocz do zawartości

Jakie fotele do dziadka ?


dareq

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakich modeli fotele bedą pasowały do legacy I ? Myśle nad wymiana na cos ciekawszego od tego co mam w tej chwili...myślałem nad delikatnymi kubełkami bo to w końcu jak dla mńie dupowóz.

 

Najlepiej gdyby to była tylko przekładka bez żadnych przeróbek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przedostatnie lub w tym typie.

 

Czyli z Imprez do 2000 roku, bo później fotele miały inne siedzisko.Było wyżej.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wygodnie. Ja mam z GT (przedostatnie) i robiłem po 500km na jeden strzał...No dobra na 2, ale tylko ze względu na wielkość zbiornika paliwa :P
Z kolei trzymać trzymają i da się w nich mocniej pocisnąć również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnich siedzi się jakieś 8 cm wyżej.

 

Na tych i na takich z GT na pewno jest twardziej niż na standardowych z Legacy, ale nie jest to twardy kubeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś niski i nie masz szyberdachu to na takich np. z bug'a sti (najlepsze fotele ever) dasz radę, ale jeśli nie ;) to może być za wysoko. Ja miałem taki fotel wsadzony (dokładnie z bug'a sti) i to bez regulacji, co przy moich 190cm było za wysoko. Dość szybko go wyjąłem  bo mnie szyja zaczynała boleć  :D

Dlatego choć pasują wszystkie, najlepszym wyborem będą z GC, najlepiej GT'kowe bo jest szansa, że trafisz na EU czyli z normalną regulacją. GC STi były tylko jdm i fotel lewy nie ma regualcji.

Jedna uwaga jeszcze - kupiłem onegdaj komplet właśnie takich stołków z GC STi, rewelacyjne fotele, ale udało mi się dorwać lewy fotel z GT'ka EU i powiem szczerze, że nie odczuwam różnicy w porównaniu do STi, którą jakoś zdecydowanie bym odnotował. Te fotele jeśli nawet nie są identyczne, to są totalnie podobne.

Seryjne stołki z legasia to kanapy, ale kubełki nie męczą w trasie, są całkiem anatomiczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obejrzyj moją galerię.

 

Niestety nie bardzo wiem jak wstawić obrazek do posta.

 

Fotele z Toyoty Supry jak dla mnie super:)

Edytowane przez wojto79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzrostem u mnie bez szału...173cm :) piszesz o tych ostatnich na zdjęciu ?

Model z GC wygląda tak jak ten cały błękitny na trzecim zdjęciu.

Jeśli jeździsz dość wysoko przy Twoim wzroście, to możesz rozważyć te ostatnie. Najlepiej by było, jakbyś mógł gdzieś założyć i się usadowić ;)

 

wojto

widziałem te Twoje, rewelacja, chociaż nie mam pojęcia jak z ich dostępnością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat foteli.Czy fotel pasażera jest seryjnie wyżej niż kierowcy na najniższym stopniu regulacji :question: Przymierzam się za jakiś czas do zakupu foteli z STi i RHD widzę są w niezłej cenie tylko kwestia czy nie będę siedział jeszcze wyżej bo przypadnie mi wtedy fotel pasażera bez regulacji.Regulacji mi do niczego nie potrzebna.W poprzedni RSie miałem fotele z GTeka 97' i były super polecam każdemu te stołki gdybym wiedział że będzie kolejna Impreza to bym nie sprzedawał :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlatego choć pasują wszystkie, najlepszym wyborem będą z GC, najlepiej GT'kowe bo jest szansa, że trafisz na EU czyli z normalną regulacją. GC STi były tylko jdm i fotel lewy nie ma regualcji.

 

Ja mam z JDMa i przy 193cm wzrostu na fotelu kierowcy nie odczuwam dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego choć pasują wszystkie, najlepszym wyborem będą z GC, najlepiej GT'kowe bo jest szansa, że trafisz na EU czyli z normalną regulacją. GC STi były tylko jdm i fotel lewy nie ma regualcji.

 

Ja mam z JDMa i przy 193cm wzrostu na fotelu kierowcy nie odczuwam dyskomfortu.

 

Ależ ja nigdzie nie napisałem, że jest jakiś dyskomfort. Źle mi było na stołku z bug'a ;)

Przez rok jeździłem na stołku z sti jdm i było bardzo spoko. Zmieniłem na GT bo mam sztukę z regulacją i chciałem być jeszcze niżej. Siak czy owak szyberdach mi przeszkadza :)

 

TOŁEK

Mogę to tylko ocenić po własnych odczuciach, ale powiedziałbym, że z 3 cm.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzięki za opinie,

co do montażu, to trochę zabawy było - fotel pasażera wystarczyło odkręcić prowadnicę od orgi i przykręcić fotel z supry

Fotel kierowcy niestety trzeba było przyspawać do ori prowadnicy.

Fotele z supry raz na jakiś czas się trafiają na allegro w rozsądnych cenach.

Mój wreszcie podłączyłem elektrycznie i ma joystick do regulacji lędźwi i zamykania i otwierania boczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...