Skocz do zawartości

Program FreeSSM - tworzenie logów podczas jazdy


EL-Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalony!

Używam programu FreeSSM (wersja 1.2.5) i stosuję go głównie to kasowania "Check engine" z powodu za małej wydajności katalizatora.

Chciałem zapytać czy jest możliwość zapisu jakiegoś pliku, w którym widoczne byłyby zmiany wybranych parametrów (temp. chłodziwa, napięcie aku, wyprzedzenie zapłonu, napięcie sond lambda itp) zarejestrowane podczas jakiejś jazdy próbnej. Wpadłem na prymitywny (acz skuteczny) sposób, by nagrać sobie filmik aparatem cyfrowym, ale to rozwiązanie mało wygodne i mało elegancje.

Można wygenerować w jakiś sposób wykresy/tabele pokazujące zmienność wybranych wielkości w czasie (...jazdy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie.... :)

Ten kabel USB / OBD, który działa z FreeSSM zadziała także z tym nowym programem?

 

Przy okazji inne pytanie o FreeSSM: program nie łączy mi się z zakładką "transmision" - nie mogę sie dobrać do skrzyni. Masz jakiś pomysł, co to może być? - zwalona elektronika skrzyni, problem z wersją US?

Edytowane przez EL-Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czasem pojawia się P0171. Wymieniłem sondę na nową i po wymianie raz sie zapalił check i po skasowaniu na razie cisza. ;) Auto jeździ chyba  ;)  normalnie , bo nie mam porównania z innym Subaru Turbo. Ale trochę tak jakby nie ciągną  płynnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...