Skocz do zawartości

SjS czyli jak sie szkolic bez Subaru ?


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Kazda osoba posiadajaca Subaru ma mozliwosc korzystania ze szkolenia swojej techniki jazdy na torze w Kilcach. O tym wiemy, ale sa osoby, ktore nie posiadaja Subaru, ani mozliwosci finansowych na nauke wlasnie w takim miejscu.

Dlatego moje pytanie - jak osoba dostajaca prawko ma sie nauczyc prowadzic samochod w kazdych warunkach?

Samo poruszanie sie po drogach (moze) w 10% uczy jak zachowac sie w trudnych sytuacjach - i zazwyczaj wiekszosc konczy sie niezbyt przyjemnie.

Jak mlody kierowca moze szkolic sie w tym kraju? Nie wspomne juz wogole o tym, ze kiedys w programie egzaminu na prawko byly punkty dot. pierwszej pomocy...

 

Wyrazcie swoje opinie na ten temat prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich

Miło, ze poruszyliście temat SJS i możliwości doskonalenie sie w jeździe. Nie trzeba mieć subaru żeby przyjechać do SJS. Zapraszamy każdym samochodem. Wiem, ze to kosztuje, ale takie życie firm - muszą zarabiać na swoje utrzymanie.

Pomyślimy na temat zniżek dla stałych użytkowników forum. :D

:D

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zniżkami to dobry pomysł........tylko od jakich kwot. ( ewentualne konkretne wiadomości można na PW ) . Hodóję 18-to latka który w pięć dni po otrzymaniu prawa jazdy, skasował samochód ( nowy ), w związku z czym kupiłem mu stary. chciałbym go wysłać do Kielc, tylko prosił bym o jakąś ofertę cenową i terminarz. Czy jest jakaś zniżka jeżeli zapisuje się rodzina ( tz. np. ojciec z synem ) i dlaczego taka mała.? :D:D:D

 

Siwy kierowca z nawykami ( i z nałogami :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie chodzi o ilość wysłanych wiadomości. Czytam forum juz od dłuższego czasu i jestem na dobrej drodze w rozpoznawaniu naszych klientów :) Pomysł o spotkaniu w Kielcach "forumowiczów" jak ich nazwał Flipper jest niezły. Robiliśmy już spotkanie członków klubu tuningowego więc czemu nie.

dalej czytam, przygladam się i myślę. Aha i porozmawiam z Dyrekcją :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może sobie zmienić ilość wpisów ;)

- na wiecej to wiadomo - klepać trzy po trzy :)

- na mniej - wykasować swoje poprzednie :twisted:

 

A jak nie zależy to szkoda - ale to nawet dobry pomysł ochrony forum przed spamem :) brawo SJS

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi do siebie, piszącego czasem bzdury :? które i tak nikogo nie interesują i sensu głębeszego nie mają. Coś nawet samemu mi się wierzyć nie chce że te ponad 160 postów to wartościowe informacji warte przeczytania ;)

Ale tak właściwie nie chodziło mi o stan dzisiejszy. Dotyczyło to nabijania sobie postów - jak narazie nie ma po co, chyba że do własnej satysfakcji :twisted: ... zniżek na SJS i tak nie będzie

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wracamy do punktu wyjscia...ja inaczej sie szkolic?

Jakie wy macie sposoby i jak czujecie sie na drosze. Ja moge napisac tylko tyle: wiem, ze duze jeszcze przede mna....nie narzekam, ale np. zawsze lubilem naped na tyl, teraz jest na przod i nie mam gdzie potestowac roznic......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fliper, nie znam takich specjalnych placów. W nocy lub w niedzielę popołudniu możesz spróbować na parkingu pod ELEĄ ( dawna BILLA ) na Mackiewicza. Mieszkam niedaleko i już parę razy widziałem "testowiczów".

 

legenda:

testowicz - osobnik próbujący rozpieprzyć swoje auto w sposób niekonwencjonalny.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

służę pomocą.

 

CIEĆ - ziemniak z odrostem boczym Zwanym miotłą, od góry przykryty grubą skórką zwaną beretem. Zazwyczaj ciężkostrawny. Bardzo często występuje w parze z mięsem zwanym "pies" które to mięso , ziemniak nazywa Burek, zaś prawidłowa nazwa brzmi "jazgot". Sporadycznie ciecie występują parami ..........zrośnięci psem.

 

Siwy ZAWSZEPOMOCNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślimy na temat zniżek dla stałych użytkowników forum. :D

:D

 

No proszę a jaks ię dopytywałem o zniżki dla stałych "użytkowników" SJS to nie doczekałem się odpowiedzi ;-)

 

No i co z III stopniem szkolenia, podobno wcześniej nie było chętnych, a jakby byli to by sie pojawil? ;-)

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mamy stałego bywalca SJS na forum

Witamy :D

 

Witam, jetsem tu nowy mam nadzieje ze sie zaaklimatyzuje ;-)

 

Do stałego to mi brakuje, byłem dotąd 3 razy (z czego dwa razy w jednym tygodniu), ale jakiś tydzień po ostatnim miałem wypadek i nie bardzo mam samochód :-(.

 

Ale się tak dowiadywałem na zaś, bo SJS mi sie strasznie podoba i chętnie bym pojeździł częściej, ale dla mnie to spory wydatek bo daleko, na torze auto pali strasznie duzo, no i jezcze opony itp. jak do tego doliczyc cenę samego kursu to wychodzi nieładnie :-(

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Aerozol-u. witam na Forum.

W przeciwieństwie do ciebie, ja samochód mam bardzo.

W SJS-ie jeszcze nie uczestniczyłem.

Jeżeli nie sprawi ci to kłopotu to napisz coś więcej na ten temat ( tzn. SJS-a, a nie tego że ja jeszcze nie uczestniczyłem ).

Drobna prośba. Ustalił się na Forum dobry zwyczaj pisania legendy pod tekstem, jeżeli używa się słów niezrozumiałych. Z twojej wypowiedzi nie zrozumiałem " nie bardzo mam samochód ". Czy "nie bardzo" to jakaś nowa marka ?

 

Pozdrawiam Siwy Dociekliwy.

Ps. Klimatyczne ściąga Fliper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Waldemarze (oraz forumowicze którzy to czytają):-)

 

Już wyjaśniam zgodnie z życzeniem słowa niezrozumiałe - przez "nie bardzo mam samochód" miałem na myśli tyle że jego zdeformowane zwłoki będą musiały odejść, a ja rozejrzeć się za czymś nowym. :-( Używany przeze mnie pozyczony pojazd natomiast nie nadaje się do zbyt ostrej jazdy choćby z powodu swojego stanu technicznego.

 

 

Co do SJS to byłbym wdzięczny za bardziej szczegółowe pytania, na razie mogę napisać tyle że nauczyłem się bardzo dużo, bardzo dobrze sie bawiłem, no i rozmowy przy obiedzie na SJS sa jedyne w swoim rodzaju ;-)

 

Ja również prosze o wytłumaczenie przedmówcy post scriptum które jest dla mnie niezrozumiałe.

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...