Jump to content

Brak kierunkowskazów tył


Jakub Krejza
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich,

Może ktoś miał taki problem ja walczę od dwóch dni ale bez skutecznie a mianowicie brak kierunkowskazów ale tylko z tyłu. Przód działa lusterka też, awaryjne podobnie też bez tyłu - pacjent to forek MY06 2.0 AT.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Zakładam, że żarówki masz sprawne. Może problem z kostką łączącą tył wiązki z przodem? Niestety nie wiem gdzie się znajduje. Druga opcja to sprawdzić przerywacz kierunkowskazów - w starszych autach była to pomarańczowa kostka ulokowana w gąszczu kabli nad nogami kierowcy - zlokalizować było łatwo nasłuchując jej cyklicznego cykania podczas pracy kierunkowskazów. W nowszych niestety nie mam bladego pojęcia czy jest tak samo, czy też zrobiono to w jakiś nowocześniejszy sposób.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Aflinta za podpowiedź problem wczoraj wieczorem rozwiązałem, brakowało sekund aby wyciągnąć i założyć instalację od nowa ale.. W bagażniku w nadkolu znajduje się przekaźnik odpowiedzialny za przyczepkę ( hak ) - spalone dwie cewki  powodowały zwarcie i dlatego nie świeciły kierunki z tyłu ( teraz muszę pokombinować dlaczego miały zwarcie :( . Ciesząc się jak mały synek, pije browara,  bo nie muszę nas serwis jechać. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...