Skocz do zawartości

Brak kierunkowskazów tył


Jakub Krejza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Może ktoś miał taki problem ja walczę od dwóch dni ale bez skutecznie a mianowicie brak kierunkowskazów ale tylko z tyłu. Przód działa lusterka też, awaryjne podobnie też bez tyłu - pacjent to forek MY06 2.0 AT.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że żarówki masz sprawne. Może problem z kostką łączącą tył wiązki z przodem? Niestety nie wiem gdzie się znajduje. Druga opcja to sprawdzić przerywacz kierunkowskazów - w starszych autach była to pomarańczowa kostka ulokowana w gąszczu kabli nad nogami kierowcy - zlokalizować było łatwo nasłuchując jej cyklicznego cykania podczas pracy kierunkowskazów. W nowszych niestety nie mam bladego pojęcia czy jest tak samo, czy też zrobiono to w jakiś nowocześniejszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aflinta za podpowiedź problem wczoraj wieczorem rozwiązałem, brakowało sekund aby wyciągnąć i założyć instalację od nowa ale.. W bagażniku w nadkolu znajduje się przekaźnik odpowiedzialny za przyczepkę ( hak ) - spalone dwie cewki  powodowały zwarcie i dlatego nie świeciły kierunki z tyłu ( teraz muszę pokombinować dlaczego miały zwarcie :( . Ciesząc się jak mały synek, pije browara,  bo nie muszę nas serwis jechać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...