Skocz do zawartości

XV - największe przebiegi


FanSub

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, GREGG napisał:

XV to nie jest auto na długie trasy, więc u typowego właściciela trzeba będzie przynajmniej z 5 lat, żeby do stówy dobić 

gdybym jeździł tylko XV to w chwili obecnej miałby ze 150k km - jednym i drugim autem 15k km/rok a wydaje mi się że duzo nie jeżdżę. Wydaje mi się ze 100 k km jezdzac tylko jednym autem mozna spokojnie zrobić w 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, GREGG napisał:

U mnie niedawno dycha pękła...

 

XV to nie jest auto na  długie trasy, więc u typowego właściciela trzeba będzie przynajmniej z 5 lat, żeby do stówy dobić 

U mnie 6 lutego  minęło 6 lat a na liczniku zaledwie 97.000 km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 15.02.2019 o 22:40, Karas napisał:
W dniu 15.02.2019 o 20:40, GREGG napisał:

XV to nie jest auto na długie trasy, więc u typowego właściciela trzeba będzie przynajmniej z 5 lat, żeby do stówy dobić 

gdybym jeździł tylko XV to w chwili obecnej miałby ze 150k km - jednym i drugim autem 15k km/rok a wydaje mi się że duzo nie jeżdżę. Wydaje mi się ze 100 k km jezdzac tylko jednym autem mozna spokojnie zrobić w 3 lata.

Kiedyś jeździłem po 40 kkm rocznie ale było i się skończyło, na szczęście. Szary Mnich kupiony pod koniec kwietnia 2019 w tym tygodniu przekroczył 10 kkm, trend jest rosnący więc przegląd będzie raczej przed pierwszymi "urodzinami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Przy moim obecnym przewidywanym przebiegu to może potrwać nawet 10 lat;) Zobaczymy czy wytrzyma(m) :), ale jak  dotąd  xv sprawuje się  bardzo dobrze, a na e- boxera  na razie się  nie zdecyduję. 

Edytowane przez meci
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...