Skocz do zawartości

XV - największe przebiegi


FanSub

Rekomendowane odpowiedzi

Do dziś przejechane "aż" 13k km od grudnia 2014 ;). Auto spisuje się bardzo dobrze, na szczęście brak rys, odprysków, przy emeryckiej jeździe pali 6,2 z klimą, trasa mieszana. Z modyfikacji, z upiększenia to: chlapacze, listwy progowe, listwy boczne, na stałe rejestrator jazdy (podłączony pod lusterko) i oczywiście navi, z której jestem jak na razie, mega zadowolony :yahoo:


A jeszcze zapomniałem o radyjku cb, mam dość duże dlatego umieszczone na podłokietniku, z którego to podłokietnika i tak nie korzystam, bo jest za bardzo z tyłu :P

Edytowane przez Andnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 47 tys. km . Pierwszy komplet tarcz i klocków hamulcowych .Brak problemów - ostatni przegląd w czerwcu 2015. Leasing kończy mi się w lutym 2016 i jestem bardzo zadowolony z mojego XV -zatrzymam go na dłużej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

od lipca 2014 zrobiłem około 50 k km (obecny przebieg dobija do 71 k km) w tym około 2 miesiące auto stało w garażu oraz parę tras tak po ok. 1-1,5 k km zrobionych Focusem wiec pewnie jakieś 15 k km uciekło XV-łowi (część pewnie dalej uciekać będzie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od lipca 2014 25k km zrobilem. Awarii brak ( oprócz wymiany tylnego zderzaka, belki i tłumika bo pewnien pan w subaru leone zaparkował mi w tylnim zderzaku a raczej wjechał pod auto ), daszek skrzypi, ogolnie jestem zadowolony :)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, od początku listopada 2014 do dzisiaj 30k km i właśnie, godzinę temu, zostawiłem na przegląd. Jak dotychczas nie było żadnych usterek, no poza przetarciem dywanika, co zgłosiłem w ASO i ciekaw jestem, co z tego będzie. Napiszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 

 

Od lipca 2013 do dzisiaj 108kkm
 

 

Aktualizacja dzisiaj 118k km  :P trochę się opuściłem z jeżdżeniem - grudzień święta, styczeń - prawie 2 tyg choroby

 

co do wymian to:

przy około 60k km klocki i tarcze

ok 112k km kpl klocków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozyles oem czy jakis aftermarket?

TRW pierwszy kpl tarcze + klocki

teraz nie miałem możliwości dużego wyboru i zakładem przód hella tył TRW

 

TRW dłużej się nagrzewają. Przy klockach Hella od razu auto staje dęba ale szybciej łapią temperaturę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki Keetiv ;).

Wygląda na to , że koszt przeglądu przy 60.000 km dla XV benzynowego , jest jednym z najdroższych (jeśli nie najdroższym ) . Ciekawe , ale to  Subaru jest teoretycznie najtańsze w ofercie. Kto robił przegląd po 60.000 km w serwisie ?

Keetiv -widziałem ,że sprzedajesz swojego XV w dziale sprzedam (nie żal Ci ?-szczególnie ,że dużo pracy w niego włożyłeś). 

Ja swojego chcę zatrzymać na dłużej  , ale zastanawiam się nad  sensem serwisowania w ASO  po gwarancji (koszty) .

Serwisowanie wyłącznie w ASO np.  przez 10 lat może być bardzo kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo w przypadku robienia wszystkich przeglądów w ASO i poważnej awarii po gwarancji np jak w sbd ( waly) mozesz liczyc na jakies tam gest ze strony SIP'u , w przypadku wyskoczenia rdzy rowniez ( pod warunkiem posiadania przegladow nadwozia  o których wiele ASO zapomina poinformować) - w praktyce czytając posty użytkownik obk czy legasiow ktorym wyskoczyla rdza nad przednia szyba gwarancja perforacyjna jest nic nie warta bo i tak sami musieli naprawiac, natomiast Ci którym w sbd waly nie wytrzymaly musieli placic za robocizne. :) A placenie za to co praktycznie mozesz zrobic sam majac troche smykalki (tzn wymiana oleju, filtru oleju, filtru powietrza, kabinowego, oleju w dyfrach) za cos co Ci nic nie daje jest chyba nierozsądne :) No chyba ze samochód masz na firmę i szukasz kosztow to robienie takiego przegladu ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...