Jump to content

Porada jak darmo pojechać na SJS i pojeździć nieswoim SUBARU

Intakwrx

Recommended Posts

Właśnie dostałem “Zaproszenie Samsung Drive - Bednary - 15 października - Szkoła Bezpiecznej Jazdy” z programu ASAP Samsung

No cudowna nagroda za lata promocji tej zacnej marki. No ale jak ktoś z poza branży ma na tym skorzystać ? Trochę wysiłku i szczęścia. Wiem że nie wszyscy w branży kwapią sie na takowe rozrywki i często takie zaproszenia lądują w śmietniku.. wiem że dla nas to nie wyobrażalne, ale tak jest Dlatego należy poszukać znajomego znajomego co pracuje w firmie komputerowej, gdzie sprzedaje się Wielką i znaną markę SAMSUNG. Popytać, Imprez ma być 6 i podejrzewam że w różnych częściach Polski.

ALWAYS SAMSUNG ALWAYS PARTNERS dla Dealerów IT pozwala na zbieranie punktów, cos jak na stacjach BP i potem za punkty kupuje sie LCD telewizory albo młynki do kawy Samsunga, co chcesz z katalogu. Wiec duża szansa że jak w sklepie jest dużo sprzętu Samsunga to są w tym programie. Jak ktoś jest obrotny to niech zaoferuje z 200 zł za to że zaproszenie nie pójdzie do kosza, taniej niż SJS i nie katujecie swojego auta :) Z tego co wiem obecnie, to udział nie wiąże się ze stratą punktów wiec jest darmowy, Na jedno zaproszenie jadą z danej firmy 2 osoby :) Wiec kto sprytny i kreatywny może się ze mną spotka juz w Bedanrach :)

Pytajcie, a będzie wam dane pojeździć SUBARU :)

Więcej tu: https://asap.samsung.pl/samsung_drive/

P.S. Nie powoływać się na mnie i wiadomo nie rozgłaszać moich podpowiedzi... :)

Wiec kto sprytny i kreatywny może się ze mną spotka juz w Bedanrach :)

Dzięki za podpowiedzi :cool:

Choć z drugiej strony nie obraź się, My Friend, ale większość tu obecnych zdecydowanie wolałaby się spotkać z Grażą :wink: :grin: :grin: Ale, jak mamy rozumieć, ONA też będzie :twisted::mrgreen:

Wiec kto sprytny i kreatywny może się ze mną spotka juz w Bedanrach :)

Choć z drugiej strony nie obraź się, My Friend, ale większość tu obecnych zdecydowanie wolałaby się spotkać z Grażą :wink: :grin: :grin: Ale, jak mamy rozumieć, ONA też będzie :twisted::mrgreen:

To mnie zabiłeś :cool: :lol:

Intak z dobrego serca, a Ty mu ostro... Fajny pomysł dzięki intak spróbuje :mrgreen:

* 14 października 2006 (sobota)

Lotnisko / Ośrodek szkoleniowy w Bednarach koło Poznania

* 15 października 2006 (niedziela)

Lotnisko / Ośrodek szkoleniowy w Bednarach koło Poznania

* 11 listopada 2006 (sobota)

Lotnisko / ośrodek szkoleniowy w Kamieniu Śląskim

* 12 listopada 2006 (niedziela)

Lotnisko / ośrodek szkoleniowy w Kamieniu Śląskim

* 18 listopada 2006 (sobota)

Międzynarodowy Port Lotniczy / Ośrodek szkoleniowy "Szczytno - Szymany"

* 19 listopada 2006 (niedziela)

Międzynarodowy Port Lotniczy / Ośrodek szkoleniowy "Szczytno - Szymany"

Terminy :)

Co byś z tą kreatywnością nie przesadzał !

No toś Graży załatwił niedziele pod kluczem :!:

:lol:

Kim jest do licha ta owiana tajemnicą, zagadkowa, piękna, wszechobecna i wszechmocna, stig-owa tego forum, GRAŻA? Martyną , Fabricją Pons, Renatą Beger?

Niech mnie ktoś uświadomi plis...

Graża to gruby pan Zdzisław, co opycha sie przed komputerem i czerpie satysfakcje z podrywania subarowych chłopaków;)

nie-ASO napisał/a:

Kim jest do licha ta owiana tajemnicą, zagadkowa, piękna, wszechobecna i wszechmocna, stig-owa tego forum, GRAŻA? Martyną , Fabricją Pons, Renatą Beger?

przylonczam sie do prosby :cool:

Też dołączam :lol:

I może jakąś fotkę tej tajemniczej Graży :?:

Graża to gruby pan Zdzisław, co opycha sie przed komputerem i czerpie satysfakcje z podrywania subarowych chłopaków;)

Ale Ci chłopcy muszą mieć max do 15 lat, bo jeśli więcej to już nie to samo :mrgreen:

Graża to ta śliczna Kobieta z Avatara

No Żaba piękna fotka nie ma co...z jakiego pojazdu wysiadasz z takim wdziękiem ? ;-)

Szkarbie ja nie wysiadam, ja sie woże ;) byłam kierowcą na ślubie siostry.Marka samochodu- JEDYNIE SŁUSZNA ;) syscy wiedzą jaka:)

Graża to ta śliczna Kobieta z Avatara

No Żaba piękna fotka nie ma co...z jakiego pojazdu wysiadasz z takim wdziękiem ? ;-)

a zastanawialem co Cie skloni do napisania posta hyhy :twisted:

Szkarbie ja nie wysiadam, ja sie woże ;) byłam kierowcą na ślubie siostry.Marka samochodu- JEDYNIE SŁUSZNA ;) syscy wiedzą jaka:)

Śliczna suknia ( :twisted: ), perspektywa fotki niesłusznie skierowała mój tok rozumowania, w kierunku aut z kierownicą po niewłaściwej stronie (Jagulary jakieś lub inne Bentleje) ;-)

a zastanawialem co Cie skloni do napisania posta hyhy

Ja nie jestem z Venus, więć nie było sę nad czym długo zastanawiać ;-)

:mrgreen:

Yep... :shock: :roll: A ja jestem piękną długonogą blondynką o ponętnym biuście, zniewalającym uśmiechu i w dodatku nimfomanką :wink: :mrgreen::mrgreen: