Skocz do zawartości

Bezpieczna prędkość przelotowa


tedimy99

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód jest do jeżdżenia.

Oczywiście. Nadmienię tylko, że tematem wątku jest "bezpieczna prędkość przelotowa" czyli taka, która jest ok dla auta i nie spowoduje "bum" w nieodległej perspektywie.

Gdyby wątek był "Ile można Forkiem jechać?" to bym się zgodził, że tyle ile kto chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w instrukcji jest napisane jak jeździć żeby nie zrobiło bum? Jest. Ale o prędkości przelotowej nic nie ma. Więc rozleci się: gwarancja, laweta, zepchnę do rowu śmieciarę i wezmę nowe. Dla mnie proste. Kolega ze strusiem w herbie jest Subaroholikiem więc mu się nie dziwie że będzie chuchał i dmuchał na swoje Subaru. Dla mnie to środek transportu którym lubię jeździć. Maszyna jak rower czy motocykl, ma działać jak nie to wy ... rzucam i biorę nowe. nie wiem nad czym toczymy pianę. Nie rozumiem zatem konstruktora idąc tym tropem. Produkować auto co ma 240 koni i jeździć nim 70km - 140 km/h bo sie coś rozp... no przepraszam coś tu nie kumam. A zapytam na marginesie może stać w garażu 3 dni albo 5 czy też coś nie tak, będzie nieużywane też się chyba coś rozwala. A jak samochodzikowi za gorąco +40 albo za zimno-25 to może mu kołderkę dam. hmmmm uwielbiam te dyskusje,  to Subaru ma być wygodnie czy mi ??  Umówmy się nie ma na tym świecie już samochodów wiecznych i bezawaryjnych ....

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...