Jump to content

Wizytówki SUBARU

wil3

Recommended Posts

wrzuc mu za wycieraczke kartke z adresem forum

Juz nieraz mialem mysl, ze przydaloby sie cos takiego - jakas fajnie przygotowana karteczka "zapraszamy na forum.subaru.pl" albo cos takiego, zeby to dawac za wycieraczki napotkanych subarek ;) Ktos sie tego podejmie? Ja tam moge nawet zaplacic, byle bym mial kilka-kilkanascie sztuk takich..,.

Przerzucam watek tutaj, bo raczej nie pasuje do "Pozdrawiamy sie" chociaz ma z nim zwiazek :) Ale do rzeczy - pomysl sie urodzil moim zdaniem fajny. Jakas osoba kompetentna w Corelu moglaby przygotowac projekt takiej wizytowki wg zalozen ze:

1. ma byc dwustronna

2. duze, widoczne logo subaru i forum (cos takiego jak na naszej stronie w lewym gornym rogu).

3. duze, widoczne, krotkie tresciwe zdanie w stylu "zapraszam Ciebie na forum Subaru" to do uzgodnienia

Nastepnie wystarczy udostepnic projekt publice, a kto bedzie chcial, kupi sobie na Allegro zrobienie wizytowek wg projektu, tam az sie roi od takich ofert i wcale nie drogo.

http://www.allegro.pl/search.php?string=wizyt%C3%B3wki

Co sadzicie?

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomysł wydaje się być bardzo dobry! Penie i ja bym skorzystał i kilku osobom takie wizytóweczki za "deszczozmywajke" wrzucił :mrgreen: Wtedy łatwiej będzie mi nawiazac kontakt z posiadaczem "piknego" STI 04 z Opola - może by przewiózł wtedy 8)

Dawide-GP, czy piszesz o tym STi co stoi w okolicach "Niechcica"?

Tak! Widziane również swego czasu na skraju Winowa pod domem gdzie pelargonie, i inne roślinki sprzedają :D

A zawsze kiedy go mijałem w Opolu to nie mogłem posłuchać przepięknego śpiewu boxera, bo passat gdakał, warczał i się pluł na widok SI :razz:

Chętnie pomogę, potrzebuję jednak więcej szczegółów.

Dobrze było by również znaleźć ww. logo w wersji „wektorowej” znaczy takiej, żeby można było ją skalować bez utraty jakości. To logo ze strony jest zbyt niskiej jakości do wizytówek.

Więcej danych:

- jaka wielkość (standard?)

- jakie informacje

- jakie inne???

Dla dobra sprawy mogę również wydrukować takich wizytówek, powiedzmy, 300 szt.

Pozostaje tylko problem jak dostarczyć je do potrzebujących. Wysyłka może jest dobrym pomysłem, ale może się słabo opłacać, bo każdy list polecony to pewnie z 6 zł + koperta i bilet na tramwaj do poczty 

Mogę zaprojektować, przygotować i wydrukować takie wizytówki, co dalej, wymyślcie.

Mogę zaprojektować, przygotować i wydrukować takie wizytówki, co dalej, wymyślcie.

Wlasnie cala idea polega na tym, zeby tylko przygotowac, a jak ktos bedzie chcial, to sobie we wlasnym zakresie skorzysta z ktorejs oferty na Allegro :) co do materialow graficznych - to pytanie do kogos z obslugi forum lub do Dyrekcji, zeby dostarczyla :)

http://pressroom.subaru.pl/

Materialy w duzej rozdzielczosci (nie trzeba sie logowac - po prostu klik na gorze na "Press Room")

Co do wysylki itd. to mozna zrobic jak proponuje wil3, albo przyniesc na jakiegos spota, tam dac komus kto jedzie do innego miasta (przeciez wielu z nas tu podrozuje) i tak to zrobic.

A wizytoweczka o tyle fajna, ze zawsze mozna ze 3 sztuki nosic w portfelu :)

Ja proponuje logo subaru i tom swinke z lusterek ;) Oraz oczywiscie jakis tekscior (prosty!!!)

http://pressroom.subaru.pl/

Materialy w duzej rozdzielczosci (nie trzeba sie logowac - po prostu klik na gorze na "Press Room")

cos mi nie dziala, ani na Firefoxie, ani na IE. Znaczy dziala menu dynamiczne, ale po kliknieciu na dana pozycje nic sie nie dzieje.

Ja proponuje logo subaru i tom swinke z lusterek ;) Oraz oczywiscie jakis tekscior (prosty!!!)

no no, swinki dobry pomysl ;)

Than_Junior jakbys byl tak uprzejmy i wyciagnal z pressroomu logo subaru, skoro Tobie dziala, to byloby fajnie.

Ma ktos swinke w wymaganej jakosci?

logo juz jest, podejrzalem w zrodle strony do jakiego adresu sie odnosi skrypt menu i wpisalem go recznie :) swoja droga to menu jest zwalone i jako zawodowo zwiazany z tematem wyrazam swoje oburzenie na takie partactwo.

to jeszcze swinka potrzebna i bedzie komplet potrzebnych rzeczy :)

swoja droga to menu jest zwalone i jako zawodowo zwiazany z tematem wyrazam swoje oburzenie na takie partactwo.

??? :shock: Mi dziala? Klika na pressroom, potem np najezdzam na Forestera, zaraz na my 2001-2002 i na koniec na zdjecie ktore sie pojawia i dziala

Skoro u jednej osoby dziala a u innej nie - to jest spartolone jak nic :) Pozatym nie jest jeszcze ze mna tak zle - moja dziewczyna nie jest JPGiem ;) A wracajac do tematu - upominam sie o swinki. Kto to ma?

Przygotowalem wstepny projekt, moze nie jest zbyt wodotryskowy, ale jestesmy ograniczeni mozliwosciami druku wizytowkowego. Haslo proponuje takie jakie jest, bo jest krotkie i tresciwe. Na stronie frontalnej na dole jest miejsce na wpisanie swojego nicka (bialy prostokat).

Poniżej oczywiście netowe gify, do druku pojdzie sluszny format.

super chruper:)

juz mam i drukuje :)

jutro dostaną to panowie codziennie przeze mnie widziani a tu nie widziani :)

PS - Czy to ma zaczac dzialac jak cos a'la AMWAY ? :) Kto kogo tu przyprowadzi ma jakieś profity, gwiazdki, punkty... kasę ? :mrgreen:

TO po co w innym razie je drukujemy? :mrgreen:

Zgaduje: zeby kierownicy Subaru wsadzali kierowniczkom Subaru? :D Za wycieraczke oczywiscie ;)

Ja nie wiem co Tobie po tej głowie chodzi :cool: Widze, że kolega ma straszne braki :mrgreen: Żona/dziewczyna ma częste napady migreny, globusa? hehe

:cool: :cool: :cool:

Ale wizytówki fajne :mrgreen:

Ja nie wiem co Tobie po tej głowie chodzi :cool: Widze, że kolega ma straszne braki :mrgreen: Żona/dziewczyna ma częste napady migreny, globusa? hehe

:cool: :cool: :cool:

Ale wizytówki fajne :mrgreen:

Brakuje mi jedynie.. plynu w ukladzie wspomagania, po Spocie w Czyzynach to wyszlo ;) Ale to juz OT raczej :)