Skocz do zawartości

28.02.2015 - Trening Rajdowy - Tor Piaseczno


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!
Chciałem serdecznie zaprosić wszystkich, którzy chcieliby legalnie potrenować w bezpiecznych warunkach, blisko Warszawy! 

 

28.02.2015 (Sobota) odbędzie się trening otwarty na torze w Piasecznie pod Warszawą. Koszt treningu to 100 zł, jeździmy od 10 do 16.

Ważna informacja, trening ma charakter zamknięty i obowiązują uprzednie zgłoszenia. Limit miejsc wynosi 10 samochodów. Nie ma gwarancji, że uczestnik który przybędzie na tor w dniu treningu, bez wcześniejszej zpowiedzi, będzie miał możliwość wzięcia udziału w treningu. Proszę zadzwonić dzień przed i zapytać jaki jest stan zgłoszeń. Każdy uczestnik zobowiązany jest do odbywania jazd w kaskach oraz zapiętych pasach bezpieczeństwa.

 

Ta zasada wynika z tego, że mam tor dla siebie i swoich klientów, jednak niewielka ilość samochodów nie będzie kolidować.

W celu zgłoszenia się do treningu, proszę zadzwonić pod 730 940 840 lub napisać email na adres info@prorallyschool.pl.

Brak wolnych miejsc!

Filmik prezentujący lokalizację:



Pozdrawiam
Harv

post-2490-0-35408600-1424778490_thumb.png

Edytowane przez Harvester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było fajnie....... Bardzo fajnie.....  

Harv!! Następnym razem proszę dawać znać wcześniej :)

Leniwiec?!?

Masz więcej zdjęć?? Nie wiem czym je robiłeś ale obiektyw musi być kozacki....

Edytowane przez obcy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajnie spędzona sobotę :)

 

Skoro wyszedł temat fotograficzny to zapraszam na blog mojego brata... dowiecie sie dlaczego stał z aparatem 3 godziny w najnudniejszym miejscu toru:)

 

http://foto-nieobiektywny.blogspot.com/2015/03/test-olympus-om-d-e-m1-firmware-30-i-c.html?m=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...