Skocz do zawartości

Czujnik otwarcia drzwi w Legacy IV


raph

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie taki - bo ten ma miejsce na jakąś śrubkę (?), a jak nie mam tam żadnej śrubki, tylko to jest jakoś zatrzaskiwane. Trochę później trzasnę fotkę. 

 

ASO chce za nowy 63 zł - jak się nic na Allegro nie znajdzie to pewnie kupię w ASO, bo i tak chyba się będę wybierał dorobić drugi kluczyk. 


IMG 1459

IMG 1458

 

 
To jest ta "ramka", który jest zatrzaskiwana na przycisku. Ta ramka właśnie mi pękła, więc przycisk nie może się trzymać ramy auta. 
Edytowane przez raph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie nie taki - bo ten ma miejsce na jakąś śrubkę (?), a jak nie mam tam żadnej śrubki, tylko to jest jakoś zatrzaskiwane. Trochę później trzasnę fotkę. 

 

ASO chce za nowy 63 zł - jak się nic na Allegro nie znajdzie to pewnie kupię w ASO, bo i tak chyba się będę wybierał dorobić drugi kluczyk. 

 
 

 

 
To jest ta "ramka", który jest zatrzaskiwana na przycisku. Ta ramka właśnie mi pękła, więc przycisk nie może się trzymać ramy auta. 

 

Może dlatego, że na aukcji jest krańcówka do drzwi tylnych, a Ty szukasz do przednich. :)

post-13696-0-64569400-1423954839_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się - jak mi ASO też taki rysunek przysłało ;)

WOJO,

 

Może gdzieś tam za granicą da się za dolara zamówić? :>

Za dolara niestety nie, ale już za 10$... Myślę zatem, że zaproponowana przez ASO cena 63zł nie jest specjalnie wygórowana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to w koncu jest

w moim legasiu wydaje mi sie ze pasi ten z aukcji, probowalem wybebeszyc od pasazera ale nie moge go wyjac, sadzilem ze jest wlasnie przykrecony od wewnatrz - pod plastikowym slupkiem

 

za nic na zewnatrz nie chcial mi wyjsc - a jak bym go obadal to na bank bede wiedzial cos szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...