Skocz do zawartości

Nawigacja Subaru Forester SG 2006 2.5 XT


aero84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy orientuje sie ktos jak i gdzie mozna zaktualizowac orginalna mape w 2,5 xt 07/08?

Jak masz kartę sd w navi to wszystko masz opisane na forum. Jak tylko dvd to nie ma opcji aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

Mam na sprzedaż oryginalny daszek do Forestera SG, nie doczekal sie zamontowania bo sprzedałem Forka. Jakby ktoś potrzebował to "oddam"...

Jakby kolega sebxyz nie wziął to ja byłbym zainteresowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowane gra świetnie Spotify, lecz montaż nie należy do prostych

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

 

Czy miałeś to zamontowane już latem? Zastanawiam się czy trzeba kombinować z jakimś chłodzeniem bo latem to tam w środku pewnie mały piecyk pod daszkiem się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus 7 2013 lte , ekran do daszka pasuje idealnie. problem jest ze samym zamocowanie go do owego daszka . Nie polecam przyklejac go żadnym klejem, taśma ekran-daszek (zakończy się to rozwaleniem dotyku, dotyk klejony z LCD więc uwaga). kolejnym problemem napotkanym-nie mieści się złącze jack oraz usb (kątowe jakie dostałem i wyszukalem na allegro nie pozwalają na zamontowanie tabletu. wykonałem więc swoje kątowe jack (tu bez problemu), z usb jest masakra kupiłem wtyczkę przylutowalem przewody zabezpieczone termokurczka (każdy przewód osobny +dwa razem wygięte w 90 stopni utwardzone klejem na gorąco. Po wjechaniu w duża dziurę przestało ładować, a zaczęło się topić-palic, przyczyną urwany przewód od usb stykal do wtyczki. mądrzejszy o doświadczenia znalazłem w Tesco Micro usb coś w rodzaju taśmy gumowej. W daszku od wew strony wybrałem materiału ile zdolalem i dzięki temu zamieściłem kabel, całość zabezpieczylem 2.5a bezpiecznikiem. Niebezpieczeństwem została tylko bateria, która na pewno wyleci z tabletu. używając samochodu dom praca, praca dom, zakupy w każdym kolejnym dniu mam mniej procent baterii, nastąpi dzień kiedy będzie trzeba go naładować. Na wyłączonym systemie (ładowanie 40minut) , na włączonym ładowarka 2A (z GPS lte potrzeba kilku godzin na pewno). co do samego połączenia z audio samochodu wprowadzone z tabletu jak wcześniej wspomniałem kablem jack do radia na przejściowce stereo rca. dźwięk na Spotify jest bardzo czysty, zdecydowanie lepszy niż mp3 ktore mam na karcie SD. co do samego zasilania, zostaje nam po zegarku piękna wtyczka z 12v która daje zasilanie po przekroczeniu stacyjki. aplikacja na tablecie po dostaniu zasilania ma utrzymywać podświetlenie tabletu, kolejna aplikacja to lama warunek charge włączyć Spotify muzyka play, włącz internet, włącz GPS, włącz yanosik, brak ładowania muzyka stop, tryb samolotowy, wygas ekran.

 

Gdy będę wywalac baterie zrobię fotki (w tym miesiącu) start samego tableta około 1.5minuty lecz bezpieczeństwo ważniejsze

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez akir
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o orginał montowany z fabryki to ja w zeszłym roku nawigacja kenwood  + cytnik DVD ze schowka sprzedałem za 600 PLN ( bez daszka bo ten sobie zostawiłm :) )

 

PzDr

 

 

Edytka:

 

Teraz patrzyłem na allegro i jst tego trochę

 

kilka ofert

 

http://allegro.pl/nawigacja-kpl-gps-wiazka-subaru-forester-2007-wwa-i5111409263.html

 

http://allegro.pl/subaru-forester-03-08-nawigacja-gps-wyswietlacz-i5428901995.html

Edytowane przez muzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akir a masz jakaś dobrą sprawdzoną ladowarkę, która nie piszczy?

W kwestii piskow z głośników to zakłócenia mogą występować z powodu zjawiska "pętli masy" przy podłączeniu sygnalu audio z tableta do radia/wzmacniacza. Na znanym portalu aukcyjnym po wpisaniu "filtr przeciezkloceniowy audio" wyskoczą nam stosowne urządzenia w opisie aukcji będzie wyjasnione to zjawisko. Takie filtry w kształcie cylindra które podłącza się miedzy tablet a wzmacniacz, cena to kilkanaście zł. U mnie taki filtr skutecznie usunął pisk który powodował jak się domyślam ECU bo był slyszalny po wyłączeniu silnika z przekreconym kluczykiem w stacyjce.

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnuje z tabletu. Przeraza mnie rzezbienie z montazem, a do tego dochodzi opcja przegrzewania sie urzadzenia w lato czy ladowarki, ktora popiskuje (?!) i nie daje rady z ladowaniem na biezaco. Jakas masakra.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...