Skocz do zawartości

Nawigacja Subaru Forester SG 2006 2.5 XT


aero84

Rekomendowane odpowiedzi

A nie dowalą jakiegoś chorego cła po drodze?

Panowie, jak macie znajomych po drugiej stronie oceanu to niech zadeklaruja "gift" jak tak dostalem czesci z Subtle solutions i nikt o clo nie pytal-nawet kurier do domu przyniosl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten daszek można kupić w ASO, dzwoniłem podałem numer częsci wyszło jakieś 400 zł, dużo, odpuściłem... Ale gdybym miał montować radio 2 din to bym go kupił i właśnie tam zamontował bo nie wyobrażam sobie patrzeć na dół na nawigację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten daszek można kupić w ASO, dzwoniłem podałem numer częsci wyszło jakieś 400 zł, dużo, odpuściłem... Ale gdybym miał montować radio 2 din to bym go kupił i właśnie tam zamontował bo nie wyobrażam sobie patrzeć na dół na nawigację.

To może jak kupimy 5 szt to zrobią nam rabat dla forumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będę wiedział jaka cena w aso, napisałem wczoraj maila a akurat kupiłem kilka części to przy okazji może będzie można kupić daszki. 

Właśnie kolega wyżej napisał, że ok 400 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pozostaje nic innego jak zamówić je za oceanem i zrzucić się w 5 lub więcej osób, pewnie będzie można wytargować też lekko niższą cenę. 


OK przekazałem znajomej z USA info aby zapytała o koszta wysyłki i rabat na zakup 5 szt kompletu daszków. Może na razie nie bombardujmy im mailami, bo nie dadzą rabatu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, myślę że możemy otworzyć listę. 


 


1. MichallD


2. arnoldpe


3. yanas


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 20-40$ kurierem. Patrzyliscie czy w Chinach nie ma tego?

Ja szukam trochę innej rady. Mianowicie mam navi w radiu chcę dokupić ekran LCD z wejsciem av. Widzieliście gdzieś takie wyświetlacze aby umieścić je pod daszkiem

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 20-40$ kurierem. Patrzyliscie czy w Chinach nie ma tego?

Ja szukam trochę innej rady. Mianowicie mam navi w radiu chcę dokupić ekran LCD z wejsciem av. Widzieliście gdzieś takie wyświetlacze aby umieścić je pod daszkiem

Chcemy Pocztą nie kurierem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później zniknie i zostaniecie bez przesyłki

Bez przesady to nie Komuna. Dzisiaj PP nie różni się już specjalnie w stosunku do kurierów. Trochę zaśniedziała, ale to ten sam syf. Zresztą nie wysłasz listem tylko paczką z nr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...