Skocz do zawartości

Forester s turbo I ej20 cewka zapłonowa


gokaido

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam w foresterze do wymiany cewkę zapłonową. Zakupiłem cewkę używaną, jak się okazało z 2,5 i wszystko elegancko po za małym szczegółem... Obie cewki mają inne gniazda :/ Teraz tak: potrzebuję wtyczki na nową cewkę by zmienić wtyczkę na aucie i opis pinów obu cewek... Jeżeli ktoś posiada schematy z opisami pinów na cewkach był bym bardzo wdzięczny. Ewentualnie poproszę o sugestie jak wybrnąć z takiego babola... Oczywiście sprzedaż cewki i zakup kolejnej to ostateczna ostateczność...
 W załącznikach zdjęcia obu cewek wraz z numerami seryjnymi. Dla jasności dodam że na samochodzie mam kwadratową wtyczkę i potrzebuje przejść na prostokątną.

Pozdrawiam, Adrian
post-18270-0-09954000-1423411751_thumb.jpg post-18270-0-15963400-1423411763_thumb.jpg post-18270-0-95137200-1423411774_thumb.jpg post-18270-0-91500900-1423411791_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam również poszukuje schematu podłączenia cewki. W swoim aucie nie posiadam zarobionej kostki. Tylko cztery kable z pinami, było po prostu luźno wsunięte w kostkę. 

Muszę stworzyć kostkę od podstaw :) , zamontowaną miałem cewkę AA430 z kwadratową kostką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...