Jump to content

Zakup forestera I lub II

Recommended Posts

A co ma nie grać. :)

różnie to bywa, ludzie przed sprzedażą nie inwestują w auta. Moje podejście jest proste, pojeździć z miesiąc na noPb, sprawdzić auto w różnych okolicznościach i mieć pewność, że nikt nie picował do sprzedaży.

Obejrzyj kup i zrob.tvnturbo. w forku 1 wlozyli najnowsza instalacje gazowa fazy cieklej,

już nie taką najnowszą ;) najnowsza jest VI.gen do wtrysku bezpośredniego, ale do tego silnika to ona nie podejdzie ;)

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam zamontowaną instalację sekwencyjną (elektronika stag 300-4 ISA2, wtryski hana 2000, reduktor AC R01 150) i nie widzę różnicy między jazdą na PB a LPG.

Na jednym i drugim paliwie chodzi jak zegarek i przyspiesza tak samo (chyba że różnica jest tak mała że ja jej nie zauważam).

Co do korozji to czytałem że forki mają bardzo dobrą blachę. Na swoim z 2003r żadnej rudej nie znalazłem.

Kaczorwawa powiedział A co ma nie grać. :) różnie to bywa, ludzie przed sprzedażą nie inwestują w auta. Moje podejście jest proste, pojeździć z miesiąc na noPb, sprawdzić auto w różnych okolicznościach i mieć pewność, że nikt nie picował do sprzedaży.

Przeczytałeś tylko pierwszy wers tego co napisałem? :)

Poniżej opisałem że przejechałem autem 250km i sprawdziłem na tyle że według mnie auto zasługuje na inwestycje w LPG.

Nie jestem idiotą żeby inwestować 3000zł w niepewne auto. Poza tym gdybym nie był pewny że auto jest ok. to bym go nie kupił, gdyż to nie był najtańszy egzemplarz z tego rocznika a raczej najdroższy (22tyś za 2003r).

Wiem że z tego roku forka można kupić już za 17tyś ale ja wolę zapłacić więcej za auto w dobrym stanie niż mniej za trupa.

Kaczor racja. Lepiej kupić droższego w dobrym stanie niż kupić skerbonkę.

• 2 weeks later...