Skocz do zawartości

Zakup forestera I lub II


Kaczorwawa

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A co ma nie grać. :)

 

różnie to bywa, ludzie przed sprzedażą nie inwestują w auta. Moje podejście jest proste, pojeździć z miesiąc na noPb, sprawdzić auto w różnych okolicznościach i mieć pewność, że nikt nie picował do sprzedaży.

 

 

 

 

Obejrzyj kup i zrob.tvnturbo. w forku 1 wlozyli najnowsza instalacje gazowa fazy cieklej,

 

już nie taką najnowszą ;) najnowsza jest VI.gen do wtrysku bezpośredniego, ale do tego silnika to ona nie podejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam zamontowaną instalację sekwencyjną (elektronika stag 300-4 ISA2, wtryski hana 2000, reduktor AC R01 150) i nie widzę różnicy między jazdą na PB a LPG.

Na jednym i drugim paliwie chodzi jak zegarek i przyspiesza tak samo (chyba że różnica jest tak mała że ja jej nie zauważam).

 

Co do korozji to czytałem że forki mają bardzo dobrą blachę. Na swoim z 2003r żadnej rudej nie znalazłem.

 

 

 

Kaczorwawa powiedział A co ma nie grać. :) różnie to bywa, ludzie przed sprzedażą nie inwestują w auta. Moje podejście jest proste, pojeździć z miesiąc na noPb, sprawdzić auto w różnych okolicznościach i mieć pewność, że nikt nie picował do sprzedaży.

 

Przeczytałeś tylko pierwszy wers tego co napisałem? :)

Poniżej opisałem że przejechałem autem 250km i sprawdziłem na tyle że według mnie auto zasługuje na inwestycje w LPG.

Nie jestem idiotą żeby inwestować 3000zł w niepewne auto. Poza tym gdybym nie był pewny że auto jest ok. to bym go nie kupił, gdyż to nie był najtańszy egzemplarz z tego rocznika a raczej najdroższy (22tyś za 2003r).

Wiem że z tego roku forka można kupić już za 17tyś ale ja wolę zapłacić więcej za auto w dobrym stanie niż mniej za trupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor racja. Lepiej kupić droższego w dobrym stanie niż kupić skerbonkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...