Skocz do zawartości

Wymiana radia na stację multiedialną FORESTER 2013


bo01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Generalnie już się przyzwyczaiłem do wnętrza Forka ....

ale radio mam wrażenie, było ładniejsze w wersjach z 2000r (nadmienię, że posiadam wersję XT COMFORT jakoby w wyższej wersji radio też nie powala mnie na kolana)

Znalazłem na jakiś chińskich stronach coś takiego:

 

716574938_638.jpg

 

oczywiście to jakiś chińczyk ale zagłębiając temat poprzednich wersji forestera, były dedykowane markowe stacje multimedialne, które świetnie działały i współdziałały z autem.

 

Czy może ktoś zna szpeca od radyjek, lub odpowiednie przetesotowane radio?

 

Z góry dziękuję...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam kenwood bt 4250. Mi taki zalozono w audiocomplex w poznaniu. Swietna navi. Genialny zestaw glosnomowiacy. Dzwiek moglby byc odrobine lepszy, jednak polaczono mi to z glosnikami i subem gladena i wzmacniaczem masconi - genialne polaczenie. Drzwi wygluszone i duuuuzo mocy w kazdym zakresie. Oczywiscie sterowanie z kiery dziala. Brakuje mi tylko nieliniowego wzmacniania wybranych czestotliwosci (niskie pasuja do reszty tylko w pewnym zakresie, ponizej pewnej glosnosci jest ich za malo, a powyzej za duzo), dlatego teraz wybralbym jakis wyzszy model radia. Jednak ogolnie jestem mega zadowolony i z wygladu i wygody no i dzwieku. Zestaw bije na glowe nawet premium sound z volvo do ktorego mialem ogromny szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam kenwood bt 4250. Mi taki zalozono w audiocomplex w poznaniu. Swietna navi. Genialny zestaw glosnomowiacy. Dzwiek moglby byc odrobine lepszy, jednak polaczono mi to z glosnikami i subem gladena i wzmacniaczem masconi - genialne polaczenie. Drzwi wygluszone i duuuuzo mocy w kazdym zakresie. Oczywiscie sterowanie z kiery dziala. Brakuje mi tylko nieliniowego wzmacniania wybranych czestotliwosci (niskie pasuja do reszty tylko w pewnym zakresie, ponizej pewnej glosnosci jest ich za malo, a powyzej za duzo), dlatego teraz wybralbym jakis wyzszy model radia. Jednak ogolnie jestem mega zadowolony i z wygladu i wygody no i dzwieku. Zestaw bije na glowe nawet premium sound z volvo do ktorego mialem ogromny szacunek.

 

Dziękuję bardzo zaodpowiedź.

 

KRECHA , Kto Ci to montował ? ASO? ( zastanawiam się nad gwarancją)

czy moduł GPS jest w tym modelu wbudowany ?  czy korzysta z aplikacji iphone np. google mapy?

czy bez problemu paruje się z iphone?

czy działa kamera cofania?

 

Będę wdzięczny za fotkę z zamontowanym radyjkiem.

Edytowane przez bo01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bardzo polecam kenwood bt 4250. Mi taki zalozono w audiocomplex w poznaniu. Swietna navi. Genialny zestaw glosnomowiacy. Dzwiek moglby byc odrobine lepszy, jednak polaczono mi to z glosnikami i subem gladena i wzmacniaczem masconi - genialne polaczenie. Drzwi wygluszone i duuuuzo mocy w kazdym zakresie. Oczywiscie sterowanie z kiery dziala. Brakuje mi tylko nieliniowego wzmacniania wybranych czestotliwosci (niskie pasuja do reszty tylko w pewnym zakresie, ponizej pewnej glosnosci jest ich za malo, a powyzej za duzo), dlatego teraz wybralbym jakis wyzszy model radia. Jednak ogolnie jestem mega zadowolony i z wygladu i wygody no i dzwieku. Zestaw bije na glowe nawet premium sound z volvo do ktorego mialem ogromny szacunek.

 

Dziękuję bardzo zaodpowiedź.

 

KRECHA , Kto Ci to montował ? ASO? ( zastanawiam się nad gwarancją)

czy moduł GPS jest w tym modelu wbudowany ?  czy korzysta z aplikacji iphone np. google mapy?

czy bez problemu paruje się z iphone?

czy działa kamera cofania?

 

Będę wdzięczny za fotkę z zamontowanym radyjkiem.

 

 

Radio montowało ASO, glosniki, wzmacniacz, wygluszenie drzwi i bezpieczniki na aku w audiocomplex, ale dealer mi to objal swoja gwarancja - w takim stanie odbieralem samochod jako nowy. Bez audio bym po prostu nie kupil, to ktore bylo w comforcie bylo nie dla mnie - spedzam troche czasu w samochodzie a ze wydech brzmi jak kosiarka to audio musi byc dobre.

GPS ma wbudowany - czy korzysta z jakichs funkcjonalnosci iphone'a nie wiem bo ja nie korzystam z iphone. Z telefonami jakie ja uzywam paruje sie bez problemu i pobiera ksiazke ladnie (nokia e52 i samsung galaxy s4 mini).

Kamera cofania działa ale ja mam wylaczona w radiu bo i tak jest w tym ekraniku na gorze.

 

Zdjecia robione po ciemku wiec nie wiem czy widac to co oczekiwane. Generalnie dla mnie bomba. Podpiety USB 64GB i mam cala muze przy sobie.

Jest kilka cech za jakie lubie forka, ale pisalem juz wczesniej gdzies na forum - dealer Subaru zrobil naprawde bardzo duzo abym wzial Forka i bardzo mi sie to podobalo. Swojego czasu pracowalem w branzy motoryzacyjnej i robilem badania rynkowe dealerow (ktore tylko mercedes zdal, reszta marek premium oblala podejscie do klienta, marki nie premium to w ogole byla porazka) i wszyscy mogliby sie uczyc od sprzedawcow Subaru - nie znam innej marki gdzie dealer zamontowalby mi audio wg mojego zyczenia - szacun.

Karas dales fajnego linka i potem go wyrzuciles a miales racje - wyglada to w dzien identycznie jak w tym sv:

https://www.youtube.com/watch?v=dro2AL-JfBM

post-17020-0-11827300-1423416060_thumb.jpg

post-17020-0-66863800-1423416060_thumb.jpg

post-17020-0-71170300-1423416061_thumb.jpg

post-17020-0-09800500-1423416062_thumb.jpg

Edytowane przez kreska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...