Skocz do zawartości

Chlapacze, fartuchy itp. F.II


Uzytkownik_

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zakupiłem na alledrogo

był jeden komplet + mocowania

napisy są wtopione w gumę

kolo wcześniej zakupił to w 4 tttturbooooooooooooooooooooo ;)

Nie odrysowałeś przypadkiem szablonów? Tego mi właśnie brakuje.

Nie tylko Tobie :) ułatwiło by to zadanie :)

 

 

 

w wolnej chwili zrobię pomiary i narysuje je w krzywych na corelu

podstawowa zabawa to - metalowe wzmocnienia do mocowania

szprytnie wymyślone - postaram się je tez odwzorować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

W instrukcjach do rallyarmor jest to w miarę dobrze pokazane, o ile o te właśnie blaszki/spinki chodzi.

 

dokładnie o to- po zamontowaniu dopiero zobaczyłem w czym jest cała zabawa

usztywniają chlapacz (szczególnie z tyłu) tam nie ma go jak wewnętrznie zamocować a dzieki wzmocnieniu pojawia się taka możliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szablony wysłane dla wszystkich zainteresowanych w pdf gotowe do wydruku.

Jest możliwość zapisania w wektorze .dwg

 

Ja u siebie założyłem chlapacze bez blaszek i jeżdżę tak już 2 lata. Na innych forach krążą opinie że z blaszkami chlapacze trzymają się za mocno. W terenie czy zaspie przy cofaniu potrafią się urwać razem ze zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzieki, doszlo, jutro wydruk a w sobote zabawa :) Przy okazji czy przod nie jest za waski 20,4mm?

Przód jest w porządku. Na stronie RA tak właśnie wyglądają :)

 

 

dzieki, musimy kiedys sie spiknac na lokalnego mini-spota bo widze, ze nasze auta to blizniaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszło. Zawiesilem dziś w swoim aucie z gumy 4mm podwójnie zbrojona. Kolo wtorku będę próbował laserowac napis. Jak dobrze wyjdzie dam fotki

Za szybka radość :) Przednie pasują, tylne mam inne:P. Ma ktoś szablon do SG po lifcie?

Zmodyfikowalem tylne chlapacze teraz pasują. Próba laserowania na gumie odpada. Nie mam odciagu do tego. Spróbuję zanitowac płytkę z nierdzewki z napisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pomozcie - w weekend zrobilem przymiarke do chlapaczy w forku fxt'07 i poddalem sie. Wydrukowany szablon kolegi nikt130 nie pasuje do seryjnych otworow/kolkow. O ile otwory "od strony zewnetrznej"  schodza sie niezle, o tyle ten wysuniety najbardziej do wewnatrz auta (mowa o chlapaczach tylnych) jest jakies 2cm poza obrysem chlapacza. Czy mam robic nowy otwor w metalowym fartuchu nadkola czy otwory szablon powinen celowac w oryginalne otwory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nielegalu jest przyklejony wątek "Druciarnia.... (nie mogę cos linka załączyć)

Tam jest post o chlapaczach, wydrukuj te 2 PDFy przód i tył, pasują do oryginalnych otworów FMY06. Wydruk na A3 bez marginesów.

Edytowane przez Arek_W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...