Jump to content

Jakie opony zimowe do szuwarka (było: Zimówki)

Recommended Posts

1 minutę temu, Aga napisał:

Jakie zimówki do Forka SJ XT polecacie? 

Zależy chyba od warunków. :)

Ja, moja żona, tata, siostra jeździmy na Nokianach i jest super. Na śniegu, na mokrym, na błocie pośniegowym dają radę. Pod sporą górę która aktualnie non stop jest pokryta śniegiem dają radę. W moim Legasiu kolejny komplet na zimę raczej też będzie Nokian.

• 2 weeks later...
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Widzę dalej brniesz. Naprawdę polecam dobrą szkołę jazdy i jazdę na torze a przekonasz się o czym mówię. Dla mnie zatrzymanie się w awaryjnej sytuacji o te kilka metrów może oznaczać czyjeś życie lub

Nie wiem skąd ta opinia...  typowy śniegowiec to Nokian Hakkapeliitta! a linia opon A i WR to opony konstruowane pod typowe warunki środkowo-europejskie. Z tym że A to bardziej opona autostr

Po pierwsze, jeżeli ma być dobrze na sniegu to zapomnij o oponie 225/45 i skup się na 205/50 Po drugie zdecydowanie wybieraj bieżniki kierunkowe niz asymetryczne, bo co do ogólnej zasady lepiej spisu

Posted Images

1 godzinę temu, Herbert napisał:

Pancerne Q...:omg:

Wiosna - wszystko z pod ziemi wyłazi.:th_dash:..

IMG_20210218_132102.jpg

coraz dziwniejsze te kolce robią

• Haha 1
W dniu 23.02.2021 o 16:14, radiolog napisał:

Dobrze ze został , mnie wyleciał i powietrze zeszło do 0 w 1 km

Ja dopompowałem i 3km do wulkanizacji na pełnym balonie dojechał... Kołki jakby co są w bagażniku...

W dniu 23.02.2021 o 16:14, radiolog napisał:

Dobrze ze został , mnie wyleciał i powietrze zeszło do 0 w 1 km

Polecam zestaw naprawczy ze sznurkami za pi razy drzwi 50pln. Nic nie waży, nie zajmuje miejsca, ma długi okres trwałości nawet po otwarciu tubki z klejem aktywacyjnym i prawie nic nie kosztuje. Używałem już trzykrotnie i nigdy nie musiałem poprawiać u wulkanizatora. Niestety łata tylko małe dziurki ale na taki wkręt jak znalazł.