Skocz do zawartości

Forester diesel "golas" dla dziennikarzy - a dlaczego nie XT?


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że od ponad roku czekałem na test Forestera XT tego właśnie dziennikarza (oprócz "Zachar OFF pracuje dla autocentrum.pl). Szkoda tylko, że Subaru w Krakowie udostępniło najuboższą wersję i tylko diesla.

 

Myślę, że gdyby otrzymał XT to naprawdę niewiele złego można by o nim usłyszeć :)

 

 

Proszę powiedzieć ile prawdy jest w tym co zostało powiedziane w teście w 10:39 sek ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Proszę powiedzieć ile prawdy jest w tym co zostało powiedziane w teście w 10:39 sek ?

Nie wiem. W parku "maszyn" mamy różne samochody, różne wersje.

Jeżeli dziennikarz chce koniecznie konkretną wersję, to bywa, że trzeba poczekać.

Jeżeli priorytetem jest termin, to otzrymuje to co w danym terminie jst dostępne.

Jak tu konkrentie było - nie wiem.

 

Natomiast co do samego testu i jego formuły ( w tym odpowiedzi na pytania ) to podzielam wyżej cytowane opinie - ciekawie zrealizowany, oglada się z przyjemnością.

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę powiedzieć ile prawdy jest w tym co zostało powiedziane w teście w 10:39 sek ?

Nie wiem. W parku "maszyn" mamy różne samochody, różne wersje.

Jeżeli dziennikarz chce koniecznie konkretną wersję, to bywa, że trzeba poczekać.

Jeżeli priorytetem jest termin, to otzrymuje to co w danym terminie jst dostępne.

Jak tu konkrentie było - nie wiem.

 

Natomiast co do samego testu i jego formuły ( w tym odpowiedzi na pytania ) to podzielam wyżej cytowane opinie - ciekawie zrealizowany, oglada się z przyjemnością.

 

Pozdrowienia 

 

Dyrekcjo, to może "replay" testu - tym razem "podstawić" XT i będzie super materiał porównawczy - jak sprawuje się SBD i w takich samych "ćwiczeniach" XT :)

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę powiedzieć ile prawdy jest w tym co zostało powiedziane w teście w 10:39 sek ?

Nie wiem. W parku "maszyn" mamy różne samochody, różne wersje.

Jeżeli dziennikarz chce koniecznie konkretną wersję, to bywa, że trzeba poczekać.

Jeżeli priorytetem jest termin, to otzrymuje to co w danym terminie jst dostępne.

Jak tu konkrentie było - nie wiem.

 

Natomiast co do samego testu i jego formuły ( w tym odpowiedzi na pytania ) to podzielam wyżej cytowane opinie - ciekawie zrealizowany, oglada się z przyjemnością.

 

Pozdrowienia 

 

Dziękuję Dyrekcji za odpowiedź.

 

Nie pozostaje zatem nic innego jak to, aby któraś ze stron wykonała jako pierwsza telefon :) Po cichu liczę na to, że Zachar nie przepuści testu XT.

Myślę, że nie będzie się naprawdę czego powstydzić a przy okazji gro ludzi dowie się, że skrzynia CVT w połączeniu z dużą mocą naprawdę potrafi miło zaskoczyć a nie tylko "wyć" jak to wielu właśnie myśli...

 

Póki co test Subaru BRZ wypadł w jego wykonaniu bardzo pomyślnie, a jako jeden z 34 tysięcy jego subskrybentów muszę powiedzieć, że potrafi być krytyczny aczkolwiek robi to z przyjemnie wypowiedzianą dyplomacją, a nie jak to robi wielu innych "dziennikarzy"objechać od góry do dołu i zaprosić do kolejnego odcinka :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...