Skocz do zawartości

Brak Oleju


clockworkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum, mało tego bo blady w kwesti motoryzacji ale powoli zaczynam się wkręcać. Mniejsza o to narazie. Mam mały problem i jutro napisze co mi mechanik powiedział.

 

Sprawdziłem dzisiaj olej a tam Zero, bagnet ledwo mokry. Przetarłem go włożyłem z powrotem to na czubku może kropelka była. Sprawdzałem 2 tygodnie temu i było powyżej minimum. Zobacze co jutro mechanik powie... Mam nadzieje że nic wielkiego, ale jak wspomniałem blady jestem dość. Zerkałem pod auto i widziałem jakieś drobne krople mmniej więcej po środku bliżej kierowcy jak frontu, ale to pewnie nie wiele mówi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie na Forum Subaru.

 

Bardzo Ci współczujemy awarii, ale czemu ma służyć ten wątek? 

 

Na początek zapraszam do wątku powitalnego

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/60648-tutaj-si%C4%99-witamy-dzia%C5%82-dla-nowych-forumowicz%C3%B3w/

 

oraz zachęcam do ponownego przeczytania regulaminu, który zaakceptowałeś logując się na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jeszcze nie zamknięty? Padło przeklęte słowo OLEJ.... :twisted:  Pewnie temat założony przez jakiegoś ukrytego handlarza... Ja bym czym prędzej zamykał. :evil2:  


Znowu ostrzeżenie dostałem....  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  Przez 9 lat obecności na Forum nigdy nie doświadczyłem takiej paranoi.... Koniec OT.

  • Lajk 5
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze a oto lista z przeglądu autka.

 

-Simering, między skrzynią biegów a silnikiem

-Klocki hamulcowe tył

-Uszczelniacz dekla zaworowego

-pasek wielorowkowy

-rozrząd (na moje życzenia - bo standard)

-no i wiadomo nowy olej i filtry.

 

Robocizna wyceniona na 500 Euro, więc jakieś 2100 PLN. Także ucieszyłem się i zaczynam projekcik. Teraz tylko części muszę namierzyć gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...