Skocz do zawartości

Jak ustawić xenon w forku - śruba regulacyjna ?


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie jak ustawić reflektor (fabryczny xenon) w forku 2.0 N/A MY'07 ?

Podczas badania tech, diagnosta stwierdził, że prawy świeci za wysoko i jakimś dłuższym cieńszym kluczem go trochę obniżył. Samoregulacja zostaje jak dawniej tylko obniżył się poziom świecenia o jedno "oczko".

 

Potem podjechałem pod ścianę i jak w pysk strzelił prawy jest za nisko. Według mnie było ok. a Pan diagnosta za bardzo poszalał. No jest ewidentnie za nisko i koniec.

 

Jak odnaleźć tą śrubkę regulacyjną..... no za fiksa nie wiem jak go troszkę podwyższyć ? Ktoś przerabiał temat ? To jest jakaś krótka piłka tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić ?

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za info ;) .... rzeczywiście takie białe "coś" widziałem, skoro to ma być ta śrubka regulacyjna to zastanawiam się czym ją wyregulować ?

Zobaczę jutro, może uda mi się jakimś płaskim śrubokrętem coś zdziałać tak jak tam w innym wątku napisali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszecie. Śruba regulacyjna to ta biała. Pewnie można to zrobić śrubokrętem płaskim od góry, ząbki przesuwać. U mnie w przypadku prawego reflektora zrobiliśmy to kluczem nasadowym po uprzednim zdjęciu "chwytaka powietrza" (jedna śrubka), który przeszkadzał. Tak, że nic trudnego. Dzięki za info ;)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...