Skocz do zawartości

Chodzi na dwa cylindry


galski11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z autkiem a mianowicie chodzi na dwa cylindry (stojąc przodem do silnika dwa prawe pracują) stało się to po dość szybkiej jeździe, zajechałem zajechałem na stacje benzynowa i samochód zgasł, nie chciał odpalić przez jakies 5-10 minut a jak odpalil to już wlasnie silnik dziwnie pracowal, brak mocy. Zaciagnelem do znajomego "garazowca" on po sprawdzeniu powiedział ze to nie rozrząd, ciśnienie jest, iskra na swiecy ok, ale silnik nie pracuje . Dodam ze sytuacja jest taka i na paliwie i na LPG. W czym może być poroblem? Gdzie szukac przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie UPG. najlatwiej wykluczyc/potwierdzic testem na CO2. Jak masz jak sie podlaczyc to sprawdz gdzie gubi zapolony P0301/2/3/4. Moga byc i dziury w tlokach czego na zimno cisnienie nie zawsze wykaze choc to raczej dotyczy cylindrow 2 i 4.

Sprawdzales doplyw paliwa?  bo to chyba najbardziej prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkrec lewa strone pokrywy zawórów zobacz jak chodza zawory jak bedzesz obracał wałem

A to nie prościej sprawdzić ustawienia rozrządu? ;) 

 

 

Zaciagnelem do znajomego "garazowca" on po sprawdzeniu powiedział ze to nie rozrząd,

Jakaś kontrola już była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem już bliski pozbycia się "uszkodzonego" autka, które tak naprawdę wcale nie było uszkodzone. Trzech mechanikow  rozlozylo rece , dwa miesiące bez auta... . Napisze bo może komus kiedyś przyda się ta informacja. Przyczyna był KATALIZATOR albo raczej to cos co kiedyś nim było. Nie wiem jak to możliwe ale tak się stało ze z tej  "siateczki" czy co tam jest w srodku  zrobila się jakby kulka, taki druciak i to cos coflo się(?) do kolektora wylotowego całkowicie zapychając jedna strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...