Skocz do zawartości

Różnica przestrzeni/nadkola przedniej osi Hawk sti


abecer

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, oglądałem dzisiaj z kolegom Hawka,wszystko ładnie pięknie tylko tak jak napisałem,prawe nadkole ma większy prześwit. Różnica jest najbardziej widoczna bliżej kierunkowskazów. Auto bite? Z zawieszeniem coś nie tak? Amory,Sprężyny? Jakieś pomysły?

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczeliny są w porządku. Brak jakichkolwiek niepokojących różnic. Prawy błotnik był malowany, pozatym nic nie zauważyłem nic ciekawego co mogłoby wskazywać na poważne uszkodzenie. Podejrzewam że wina leży po stronie amortyzatorów/sprężyn. Niestety sti jest po całej konserwacji podwozia, ciężko cokolwiek sprawdzić jakie amory,sprężyny. Różnica to około 1,5-2 cm.

Ogólnie wszystko jest ok! Napędy suche, Dccd pracuje tak jak powinien.Silnik chodzi cicho, panewki nie słychać. Serwisowany od początku do teraz w ASO.

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale nic nie widać,zapiepszyli wszystko,zobacze co da się zrobić. Auto jest w Austrii a do następnego serwisu kawałek. Jak macie jakieś pomysły to śmiało pisać. Auto nie ściąga, nie ma żadnego bicia na kierownicy,nic.Dzięki.Pzd

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że ogólnie prawa strona stoi za wysoko,wiem jak wysoko stoi sti na seryjnym zawieszeniu bo takie mam w swoim! Właściciel twierdzi że zawieszenie było wymieniane, sprężyny i amory przód, myśle jednak że coś ktoś spierdzielil, sprężyny nie są identyczne! Tak to widzę. Za kilka dni się okaże co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...