Skocz do zawartości

Sprzęgło - trwałość


nitroceluloza

Rekomendowane odpowiedzi

ja wymieniłem sprzegło przy przebiegu 205  tys w wolnosącym docisk i tarcza   była w bardzo dobrym stanie problem tkiwił w łożysku prowadzącym wałka skrzyni  które sie zapiekło dając hałas i gorsza zmiane biegów  przy okacji juz załozyłem cały nowet komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w S-Turbo przy 190 tys coś piszczało przy wciskaniu sprzęgła... Winne było jakieś małe gówniane łożysko, ale skoro trzeba było rozpinać wszystko by to wymienić to przy okazji sprzęgło też wymieniłem... Wedle opinii serwisu... jeszcze z 10 tys by dało radę przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

268t km... Oryginalne sprzęgło, ale przymierzam się do wymiany, bo niestety wykazuje oznaki zużycia. 

I chwaląc się - nie dalej jak tydzień temu wyciąganie Pajero z zaśnieżonego rowu, gdzie zawisł, gdy kierowca chciał się pobawić na lokalnej drodze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

268t km... Oryginalne sprzęgło, ale przymierzam się do wymiany, bo niestety wykazuje oznaki zużycia. 

I chwaląc się - nie dalej jak tydzień temu wyciąganie Pajero z zaśnieżonego rowu, gdzie zawisł, gdy kierowca chciał się pobawić na lokalnej drodze ;-)

 

A gdzie Ty masz tam takie rowy?

Będziesz wymieniał tam gdzie ja? To może sie spotkamy za tydzień, bo ja mam w rozkładzie przegląd?

U mnie jest 200kkm, ale wymiany nie potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A gdzie Ty masz tam takie rowy? Będziesz wymieniał tam gdzie ja? To może sie spotkamy za tydzień, bo ja mam w rozkładzie przegląd? U mnie jest 200kkm, ale wymiany nie potrzebuje
 

 

A skąd ja mam wiedzieć, gdzie będziesz wymieniał? :P  A młodzież bujała się Pajero na drodze Raba Wyżna - Harkabuz, tzw. "kostka".

 

 

A podacie mi orientacyjne koszty wymiany? Części osobno i robociznę, żebym wiedział na co się nastawiać... :(

 

Sam się przymierzam do Sachsa lub Exedy. Więc cena pewnie w granicach 1000-1200 zł. Robocizna u znajomego pewnie ok. 200zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...