Skocz do zawartości

Ręczny nożny- problem


lo8o

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym zaśmiecać forum problemem nie dotyczącym miarki Subaru, ale pytałem na innych forach moto i nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Otóż w garażu już od dłuższego czasu stoi Cadillac Allante z `90r. Został w nim zaciągnięty ręczny, tylko że w tym samochodzie ręczny zaciąga się nogą (mały pedał po lewej stronie). Nie wiem jak odciągnąć ręczny. Próbowałem wciskać i wyciskać pedał. Nic to nie dało. Co zrobić aby puściło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączka rączką (też mam nożny ręczny w aucie) - mógł się zastać (linki) i nie wraca. Jak pedał odpuszcza, a nadal hamuje - to awaria. Spotkałem się z dwoma systemami odpuszczania takiego hamulca - rączką, albo samym pedałem - amerykanów nie znam :(

Edytowane przez Alfik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99 % odpuszcza się go pedałem. Lecz mogło się coś zblokować. Może na tej stronie znajdziesz coś co Ci pomoże.

http://www.justanswer.com/cadillac/6lgqq-cadillac-allante-when-push-down-parking-brake-pedal.html

Dzisiaj zobaczę za tą `rączką`, jeśli chodzi o forum które podałeś, to pisałem tam troszkę wcześniej i do dzisiaj żadnej odpowiedzi.

Ok, już po problem z głowy. Nad tym pedałem była niewidzialna ,z pozycji siedzącego, mała dźwignia. Widocznie trzeba naciskać ją czubkiem buta aby zwolnić hamulec. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...