Skocz do zawartości

Przyciemnianie szyb


radiolog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilkunastu lat działam na rynku jak instalator folii samochodowych. Okleiłem już setki samochodów. Pracowałem na różnych foliach i niektóre były niezłe niektóre całkiem dobre a inne nie nadawały się do niczego. Powiem tak po przetestowaniu wielu wielu folii polecam te spod marki LLumar .Bardzo dobre parametry techniczne, optyczne, bardzo dobrze się kurczą. Działam na nich juz od 4-5 lat i nigdy nie ma żadnego problemu. Każdemu kto pyta mnie o folię polecam właśnie te. Osobiście powiem że można samemu próbować przyciemnić szyby, ale z doświadczenia wiem, że prędzej czy później i tak wrócisz do warsztatu bo albo folia nie spełni twoich oczekiwań albo kupisz jakąś chińszczyznę, która spłowieje i zacznie pękać i będzie ciężko ci ją "położyć". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko, a mianowicie chcę przyciemnić szyby w Olsztynie w firmie z wieloletnim doświadczeniem, po mieście jeździ dużo samochodów przez nich oklejonych. Po wstępnej rozmowie mam wątpliwości odnośnie oklejenia a mianowicie chcą demontować boczki drzwi i wyjąć szyby do klejenia. Moje wątpliwości wzbudza demontaż, czy jest to konieczne, według mnie mogą coś nie tak skręcić, luzy, skrzypienie. Na moje pytanie dlaczego demontaż, odpowiedź żeby dobrze dociąć folię i przykleić. Jak to wyglądało w waszym przypadku.

pozdr

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem w końcu w teefka.pl, drożej,ale bez zastrzeżeń, natomiast firma venaplex.pl to pseudofachowcy, nie dość, że pelno pyłków pod folią, to jedna porysowana, a na jednej szybie docinali folię nożem co zostawiło rysę na szybie w miejscu docięcia.

Omijajcie venaplex szerokim łukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Trzeba pamiętać ze na usługi dajemy gwarancje ,

Niestety wielu rzeczy nie widać jak folie są jeszcze mokre.

Każdego klienta informujemy że w razie gdyby coś było nie tak ma gwarancje itd.

Więc wystarczy podjechać lub zadzwonić .

Zdarza się czasem że coś wyjdzie nie tak rzadko bo rzadko ale sie zdarza ,niikt nie jest nieomylny

pozdrawiam

www.venaplex.pl

Edytowane przez ForestKRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ile taka impreza przyciemniena kosztuje za tylnią klape, tylnie szyby oraz tylne drzwi - tak circe about?

 

Pozdrawiam

Rafał

W zeszłym roku Legacy kombi 450zł. Samochód zastępczy w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak, ze moze podejrzewajac naduzycie skierowac nas na obowiazkowe badanie na stacji diagnostycznej i przy okazji zatrzymac dowod ?

Mogą tak zrobić odnośnie każdej sprawy w aucie .Wystarczy że istnieje podejrzenie że coś jest nie tak i mają prawo to zabrać dowód.nie muszą mieć analizatora spalin ,mierników przepuszczalności itd .Przegląd wtedy kosztuje około 20  paru zł  i jest kontrolowane tylko to co było powodem zatrzymania dowodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...