Skocz do zawartości

>>>PLEJADY 2015<<< HURRRAAAAA!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny zlot, piękne miejsce i impreza w ekstra miejscu. Już po oficjalnej części. Świętują zwycięzcy. Gratulacje!

post-13044-0-96500200-1433633177_thumb.jpg

Edytowane przez FilipBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wstaliśmy,mega impreza podziękowanie dla ojca Dyrektora za ogarnięcie tego wszystkiego jak zwykle rodzina subarowa doskonale się bawiła,dzięki wszystkim za miłe spędzone chwile i do zobaczenia na XIII Plejadach w przyszłym roku zaloga351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 12-ste Plejady w mojej historii zakończone. Region bajka (wstyd się przyznać, ale ostatnio ganiałem po Bieszczadach z plecakiem w 1986 roku.... :facepalm: ). Hotel bajka, nie z tej bajki ;):thumbup:

Organizacja jak zwykle turbo-super-outlaw i z roku na rok SIP osiąga "full profi next stage"  :applause: 

Co prawda w tym roku tak się złożyło, że byłem tylko widzem, ale miałem okazję przelecieć się po próbach terenowych - tyle, że nie na czas :) jeździć, jeździć, jeszcze raz jeździć i zwiedzać!!!

 

Duże gratulacje dla wygranych we wszystkich kategoriach. Jeszcze raz pozdrowienia dla spotkanych - w barze, na tarasie, na basenie, w pokoju Carlosa ;) na trasach - po prostu wszędzie.  Jeśli z kimś nie wychyliłem piwka i nie pogadałem - szansa będzie jak zwykle na nadrobienie za rok :)

Szacunek dla Dyrekcji i całej ekipy z SIP, która zadbała, żebyśmy znowu mogli doskonale się bawić. :thx::clapping: :clapping: :clapping::bowdown: :bowdown: :bowdown:

 

Może tylko taka mała prośba "na zaś".... duży namiot i kiełbaska z grilla integrują nieco bardziej ;)

 

DSC_0407.JPG

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Plejady, Plejady i po Plejadach :)

 

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich, a w szczególności dla Grupy Terenowej! 

 

Pozdrowionka załoga 225!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my już jakiś czas w domu :)

od rzeszowa do kielc na czwartym biegu (bo reszta się zgubiła ;) ) z towarzystwem Carlosa zamiast radia ;) i z spektakularnym wypadkiem tuż przed nami kiedy audi a3 zrobiło salto w powietrzu po zderzeniu z passatem :huh: całe szczęście nikt nie zginął choć wyglądało to naprawdę grubo (jak na filmach dosłownie)

 

duże dzięki dla SIP i Ojca Dyrektora za kolejne udane plejady, duże gratulacje dla wszystkich na podium bo nie było łatwo w tym roku, szczególne gratulacje dla Apacza i Seby za wyjęcie generalki w szosowej :bowdown: za rok na bank jedziemy znów :thumbup:

 

pozdrowienia dla wszystkich spotykanych i gadanych ;) zwłaszcza dla załóg z którymi spotykaliśmy się na okrągło na próbach B)

 

przyłączam się do sugestii powrotu do namiotu i ceraty na stołach :P skracają się wtedy odległości między uczestnikami ;):)

 

a hotel.. szampan do śniadania i zachód słońca w jacuzzi na świeżym powietrzu :thumbup::drool:

Edytowane przez slesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Grubo sie z Romkiem pokłóciliśmy idzie z Sulejówka do Łodzi na piechotę. Moze go ktoś zabierze po drodze ?

No to dobiegłem do domu. :mrgreen: Jeszcze się tyle w życiu nie nabiegałem. :biglol:

Wielkie dzięki dla Kasi i Bębna za komfortową podróż do Łodzi. :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin jazdy i w domu.  :)

Trasa Arłamów-Gdańsk zrobiona bezpiecznie. 

Pozdrowienia dla TJ spotkanego na stacji pod Krakowem. 

 

P.S. My też jesteśmy za imprezą końcową w namiocie, na drewnianych ławach (mogą być przykryte ceratami) i grillem.  :P

Edytowane przez Platon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już tez w domu, taktyka omijania głównych arterii sie sprawdziła.

 

Impreza jak co roku się udała, auto nie zawiodło, pilotka uratowała kilka razy przed taryfami, już czekam na kolejne XIII Plejady :)

 

Dziękujemy DYREKCJI za wkład w organizacje i zarządzanie zgrają oszołomów, pierwszy raz byłem w Bieszczadach (wiem WSTYD) i sie zakochałem w tym miejscu, już planujemy tam najbliższe wakacje.

 

Dzięki Wielkopolskiej ekipie, na was zawsze można liczyć, w przyszłym roku jak nie zrobimy drużyny to MTS znowu wygra ;) Buchu w przyszłym roku jeździmy też razem, obu to wychodzi na dobre ;)

 

20150607_210453_zpstldtgkxg.jpg

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...