Skocz do zawartości

Skrzypi coś w fotelu kierowcy


torello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów

Problem mam taki jak w temacie,w czasie jazdy szczególnie na początku ,z siedziska fotela słychać wyrazne i jak się można domyślać denerwujące skrzypienie.

Zmiana pozycji niewiele wnosi,

Na postoju w czasie badania fotela próbowałem palpacyjnie ustalić miejsce z kąd dochodzą dzwięki jednak bezskutecznie.

Odnoszę wrażenie że w lecie tego problemu nie było.

 

Ktoś z Ws może przerabiał już ten problem

Może macie jakiś pomysł co z tym fantem zrobić zanim doprowadzi mnie to do szału...

Niestety auto po gwarancji ,choć ostatecznie i tak zakończy się pewnie wizytą w serwisie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów

Problem mam taki jak w temacie,w czasie jazdy szczególnie na początku ,z siedziska fotela słychać wyrazne i jak się można domyślać denerwujące skrzypienie.

Zmiana pozycji niewiele wnosi,

Na postoju w czasie badania fotela próbowałem palpacyjnie ustalić miejsce z kąd dochodzą dzwięki jednak bezskutecznie.

Odnoszę wrażenie że w lecie tego problemu nie było.

 

Ktoś z Ws może przerabiał już ten problem

Może macie jakiś pomysł co z tym fantem zrobić zanim doprowadzi mnie to do szału...

Niestety auto po gwarancji ,choć ostatecznie i tak zakończy się pewnie wizytą w serwisie.

 

Ja przez wymieniłem jakieś gumki w zawieszeniu bo myślałem ,że tam skrzypi :). U mnie pomagało popsikanie WD40 od spodu .. na jakiś czas. Problem zgłosiłem podczas przeglądu, podobno temat znany, rozebrali dół, przesmarowali i pomogło na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...