Jump to content

Impreza turbo wydech kombi vs sedan


radnor

Recommended Posts

Głupie pytanie, ale czy wydech w Imprezie 2000r (klasyk) jest taki sam w sedanie i kombi? Szukam końcówki Prodrive'a żeby było trochę ciszej od obecnego, na ebay sporo używek wyjętych z sedana, wejdą do mojego?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, mój wygląda na owalny Magnex, musiał bym pogrzebać w fakturach, do tego rura zamiast tłumika środkowyego. W kombi to jednak mocniej słychać niż w sedanie i męczy trochę na dłuższych wycieczkach więc planuję włożyć z powrotem środkowy i wymienić końcówkę na Prodrive. Miałem taki w WRXie i było idealnie.

Link to comment
Share on other sites

Na samym końcowym prodrive bedzie cichutki, mialem w wannie na początku wlasnie prodrive i do tego center przelotowy i bylo fajnie ale po jakimś czasie za cicho wiec dołożyłem jeszcze przelotowy downpipe i jak dla mnie bylo idealnie. W drugiej wannie mialem pełen przelot z końcowym H&S z dużą puchą,troche głośniej ale dźwięk dużo fajniejszy niz prodrive. Aktualnie w forku mam center przelot i końcowy wlasnie H&S i w sumie jest dobrze ale juz prawie rok tak jeżdżę i zrobilo sie za cicho :-P

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję na początek samą końcówkę w takim razie. Mnie za bardzo nie przeszkadza, ale sąsiadom pewnie już bardziej i na jakiejś dłuższej wycieczce dzieciak z tyłu jednak się męczy. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...