Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze czekalem na mocne GC ale na forum jest jeszcze duzo mocniejszy.

Są co najmniej 2 mocniejsze GC8,ale nie tylko o moc tu chodzi. ;)

GC8 Kudłatego mocą przebija nawet auto Kruka,Yeti Bębna też mocne,to wyżej wspomniane najsłabsze nie jest. ;)

Teraz pytanie zasadnicze,które z tych aut sprawdzą się lepiej na torze w Kielcach i na lotnisku w Bednarach?

Pewnie niedługo się przekonamy co do aut Bębna,Seby. ;)

Kruk na razie zawiesił jeżdżenie,Kudłaty z tego co wiem,to raczej wybiera inną rywalizację i do niej ma przystosowane auto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, jeżeli pojawi się Subarak 900 KM i więcej, uciekam z Forum:)

Zakładamy gumy na lato i zmotamy skład z Wrocławia to uzbiera się w sumie prawie 900 KM :biglol:

 

Jak zaprosimy co najmniej jednego znajomego:) łącznie straszymy mocą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście startowej do III eliminacji więcej Subaru niż Evo :yahoo:

Beben z Grizusem przyjeżdżają to sie pochowali :P A tak na poważnie, to jedzie kolega Evo który we Wrocławiu karty co roku rozdaje, bedzie fajnie :)

Byczek też się na CTR przesiadł? Kurde szkoda, że nie moge jechać pokibicować :( Tomek Różak też Hondziną?! Sie chyba Evki znudziły ;)

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie, jeżeli pojawi się Subarak 900 KM i więcej, uciekam z Forum:)

Zakładamy gumy na lato i zmotamy skład z Wrocławia to uzbiera się w sumie prawie 900 KM :biglol:

 

Jak zaprosimy co najmniej jednego znajomego:) łącznie straszymy mocą :)

 

No to lecim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Panowie, jeżeli pojawi się Subarak 900 KM i więcej, uciekam z Forum:)

Zakładamy gumy na lato i zmotamy skład z Wrocławia to uzbiera się w sumie prawie 900 KM :biglol:

 

Jak zaprosimy co najmniej jednego znajomego:) łącznie straszymy mocą :)

 

No to lecim....

 

Zapisałem się i nawet obiecałem organizatorom koniec panowania DaftRacing...Wszyscy myślą, że to za moją sprawą, a ja myślałem o Bębnie:)

Edytowane przez Szkielet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapisałem się i nawet obiecałem organizatorom koniec panowania DaftRacing...Wszyscy myślą, że to za moją sprawą, a ja myślałem o Bębnie:)

 

Bardzo sprytnie  :)

 

Ogólnie to DrftReacing chyba na liście nadal nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliwa jakie wrażenia po przesiadce na płytkwą szperę z przodu?

Mega pozytywne, szczególnie na mokrym świetnie to czuć, fura wyjeżdża z zakrętu jak z katapulty, na razie nie mam za dużego spięcia wstępnego więc może być jeszcze mocniej ale to dopiero jak ogarnę to co mam, bo obecnie trzeba wyeliminować nawyk kontrowania (przy nawrotach np) bo Subarak od razu jedzie tam gdzie mu kierą pokażesz.

Ogólnie super, przy okazji wyszło że tylna płytka miała za małe spięcie, już zrobione i wkrótce bedę miał okazję przekonać się jak to jest latać poszperowaną furą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zapisałem się i nawet obiecałem organizatorom koniec panowania DaftRacing...Wszyscy myślą, że to za moją sprawą, a ja myślałem o Bębnie:)

 

Bardzo sprytnie  :)

 

Ogólnie to DrftReacing chyba na liście nadal nie ma ;)

 

chyba ich przestraszyłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszej klasie 4 wyjątkowo mocni zawodnicy, których brakowało w poprzedniej edycji, więc się już szykujemy na grzanie tyłów.  

 

Po ostatniej edycji wyszło kilka kuch i nasze auto aktualnie w proszku ale mam obiecane, że do soboty będzie w jednym kawałku. 

 

Pogoda słoneczna z ewentualnym przelotnym deszczem. 

 

Szykuje się ostra jazda  :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Robimy forumowe depo?   ;)

 

Oczywiście! A czy jest już osobny wątek odnoście starcia Subaru vs EVO w Kielcach?

Jest gdzieś, nikon zakładał. Cholipka szkoda, że mnie ni ma w weekend na miejscu :(

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/78631-wielkie-starcie-subaru-vs-evo-edycja-2015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Robimy forumowe depo?   ;)

Oczywiście! A czy jest już osobny wątek odnoście starcia Subaru vs EVO w Kielcach?

Jest gdzieś, nikon zakładał. Cholipka szkoda, że mnie ni ma w weekend na miejscu :(

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/78631-wielkie-starcie-subaru-vs-evo-edycja-2015/

 

dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...