Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla PISZONY!

 

Mega fajnie ogarniasz sprzęta, startowałem zaraz za Toba.

 

Sporo jeszcze brakuje, szczególnie do czołówki ale zabawa jest przeogromna.

 

Też zajechałem miękkiego slicka (2 sztuki  :o i jeden zjechał mi z felgi na pierwszym przejeździe  :angry:   ). Na szczęście w zapasie był średni na przód i jakoś dojechałem do mety.

 

Mega fajne zawody, trasa super, jeszcze tylko ogarnąć te szybkie zakręty na płycie i będzie na pewno lepiej.

 

Szkoda bębna, chciałem zobaczyć jak walczy z efo.

 

Na następną rundę też się wybieram  B)  :)

Może padać  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać do mojego bo to dwa zupełnie inne auta. Bliżej mu do EVO X niż do mojego :) i absolutnie nie zamieniłbym swojego na takiego ;)

No i tak zostanie, nie mam nic przeciwko Evo, ale było ich tam z prawie 20, a papa mi sie smiała ja jechał Piszony, Śliwa i Tomasz.S, nie wiem dlaczego ale tak było.

 

I jak bedzie tyle STI co EVO to może zrobią jakiś puchar Subarowy, trudno rywalizować z tymi potworami po 450+, no chyba, że pojedzie Beben ;)

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolekcjonuję opony dalej! :) Kolejnym problemem jest to, że nie chce mi się samemu ich zmieniać. :) Trzeba będzie zbierać na profi serwis.

 

Jeszcze raz napiszę.

Cieszę się, że poziom zawodów tak szybko rośnie, ale na tym poziomie bariera finansowa często przekłamuje wyniki. Oczywiście Ci na topie muszą oprócz kasy doskonale (!) prowadzić, ale skończyły się czasy, kiedy JurekP wpadał na imprezę w swoich słynnych sandałach i ustawiał całe towarzystwo po kątach. W tych czasach nie miałby szans. Po prostu sukces bez dużej kasy nie jest już możliwy.

Co niektórzy zatracili już poczucie rzeczywistości, twierdząc, że ich auta są prawie seryjne, a tak naprawdę z fabryczną specyfikacją ich bolidy nie mają wiele wspólnego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolega z 6 miejsca w imprezie jest na forum ?

 

 

Witam serdecznie
 

gratuluje super wyniku,

tylko gdzie watek w nielegalu ?

ciekaw jestem specu auta nawiazujacego walke z ewelynami ;)

 

Niestety spec auta "dupy nie urywa"  :( W tych warunkach jakie były na Bednarach to 300KM / 400 Nm  , przy aucie ważącym ok. 1360 kg  nie jest jakimś szczególnym szaleństwem . Jedyną naprawdę fajną rzeczą w moim aucie , jest dosyć dobre zawieszenie ;)  , które jednak na równych jak stół Bednarach nie było aż takim handikapem . Pewnie było jeszcze ciutkę lepiej trakcyjnie , gdyby nie zimowy spec ( seryjne stabilizatory i 4 tłoczek z przodu  :unsure:  ) .

A wątku w nielegalu nie zakładałem bo niespecjalnie jest się czym chwalić ;)  , w sytuacji gdy 3 lata temu kupiłem gotowe auto :P

 

 

Gratulacje dla PISZONY! Mega fajnie ogarniasz sprzęta, startowałem zaraz za Toba.

Dzięki Tomku , staram się jak mogę :) ale jak mawia mój nauczyciel , jest jeszcze sporo do zrobienia i trzeba bardziej nakur....ć :P

 

 

Jadą na profi oponach, trzy komplety musisz mieć, chyba że jedziesz dla zabawy :) Z amatorskim sportem to zaczyna mieć mało wspólnego niestety.

Chcą zrobić dobry wynik , musisz być w pełni przygotowany : dotyczy to zarówno fury , opon , oraz rzecz jasna drivera . Jak któryś element nie zagra na 100% , to jest się wtedy w czarnej dupie :(  . Ja mam nauczkę żeby być w pełni przygotowany z oponami , bo w przeciwnym razie nie ma najmniejszych szans na rywalizację . Wiadomo że każdy jedzie dla funu :P , ale fun może być większy jeśli człowiek będzie wyżej w tabeli wyników :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszony, Śliwa, fajnie było was i wasze auta zobaczyć w akcji ;)

 

A co do funu to jest jak piszesz, sama jazda jest ekscytująca ale kiedy się wywalczy dobre miejsce prócz funu jest też doza satysfakcji.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety spec auta "dupy nie urywa"  W tych warunkach jakie były na Bednarach to 300KM / 400 Nm  , przy aucie ważącym ok. 1360 kg  nie jest jakimś szczególnym szaleństwem . Jedyną naprawdę fajną rzeczą w moim aucie , jest dosyć dobre zawieszenie   , które jednak na równych jak stół Bednarach nie było aż takim handikapem . Pewnie było jeszcze ciutkę lepiej trakcyjnie , gdyby nie zimowy spec ( seryjne stabilizatory i 4 tłoczek z przodu    ) .

no i super, dodales otuchy chlopie ;)

to i ja zawitam moja prawie seria 7 marca.

mam nadzieje, ze pogoda sie ustabilizuje i bedzie mozna juz na stale zalozyc letni hamulec

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety spec auta "dupy nie urywa"  W tych warunkach jakie były na Bednarach to 300KM / 400 Nm  , przy aucie ważącym ok. 1360 kg  nie jest jakimś szczególnym szaleństwem . Jedyną naprawdę fajną rzeczą w moim aucie , jest dosyć dobre zawieszenie   , które jednak na równych jak stół Bednarach nie było aż takim handikapem . Pewnie było jeszcze ciutkę lepiej trakcyjnie , gdyby nie zimowy spec ( seryjne stabilizatory i 4 tłoczek z przodu    ) .

no i super, dodales otuchy chlopie ;)

to i ja zawitam moja prawie seria 7 marca 

 

To przy okazji zobaczę w końcu samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam powyższe posty i zapytam: czy jechało jakieś auto NIE na wyczynowych oponach?

Ja ! :) Dwa ostatnie kółka na Federalu Rs-R :D.

Mój nieprofesjonalny film :

 

 

 

 

Szczere gratulacje dla Piszony, zwłaszcza, za objechanie pewnego białego Evo :D.

SLIWA- Jak Wasze auto wypada mocowo? Jechaliśmy za Wami na zapoznaniu i było widać, że zdrowo się zbiera, a i ogniem zionie z wydechu :P

 

Edytowane przez tomek.s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

SLIWA- Jak Wasze auto wypada mocowo? Jechaliśmy za Wami na zapoznaniu i było widać, że zdrowo się zbiera, a i ogniem zionie z wydechu

 

340/420 ale że ogniem zionie to nie wiedziałem :rolleyes:  :) 

 

Widzę że nie tylko ja zajechałem kilka slicków :o 

 

Hydro łapę mamy taką samą :yahoo:  

 

Jaki masz zawias bo ja nie jestem z mojego zadowolony i zaczynam się rozglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Waszych relacjach ślina cieknie coraz bardziej...

 

+1  :mrgreen:

 

Ja ! :) Dwa ostatnie kółka na Federalu Rs-R :D.

 

Takie pytanie w sumie mi się nasuwa, wybaczcie OT - na ile rund oceniasz tak realnie, że jeden ich komplet powinien starczyć? Za oponami się rozglądam, o wyniki i tak walki nie będzie i mam rozterki podobne jak Ayo :)

Edytowane przez nyndz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem. Jeden komplet starcza średnio na 3 rajdy, ale rzadko jeżdżę po tak gładkim przyczepnym asfalcie, który raczej szybciej zje te opony niż nawierzchnie mieszane, choć tu po dwóch kółkach nie było widać większego zużycia , a trzymały lepiej niż deszczowe slicki michelin P2B!

 

Jeśli chodzi o zawieszenie to z przodu jest HKS raczej nie oryginalny , a z tyłu HSD. Tak już kupiliśmy auto. Na razie nie jeźdzę na tyle dobrze , żeby odczuwać w nim jakieś braki :blush: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...