Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, kaczor napisał:

Wszyscy się śmieją z mojej Bawarki

 

Co kupiłeś? ;)

 

 

BTW, by się trzeba jakoś spotkać forumowo na Bednarach, co by poupalać. 

 

Może większe grono na 

  • 12.05.2018 runda nr 5 

??

 

Chyba że za blisko Plejad to wtedy po Plejadach. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

 

Co kupiłeś? ;)

 

 

BTW, by się trzeba jakoś spotkać forumowo na Bednarach, co by poupalać. 

 

Może większe grono na 

  • 12.05.2018 runda nr 5 

??

 

Chyba że za blisko Plejad to wtedy po Plejadach. 

 

 

 

Tylko co poupalac? bawarki czy subaraki? ;) 

Kupilem e36 kompota m44b19 z kolegą na pół i zaczynamy z nim dochodzic do ładu. Niby przygotowany juz do startow, klatka, zawias, skrzynia, szpera itp, ale widać, że nikt go nie oszczedzal ;)  na niskobudzetowe upalanie jest idealny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kaczor napisał:

Tylko co poupalac? bawarki czy subaraki? ;) 

 

U mnie Bawarka. Subarki nie są o ścigania... jeszcze ;)

 

19 minut temu, kaczor napisał:

Kupilem e36 kompota m44b19 z kolegą na pół i zaczynamy z nim dochodzic do ładu. Niby przygotowany juz do startow, klatka, zawias, skrzynia, szpera itp, ale widać, że nikt go nie oszczedzal ;)  na niskobudzetowe upalanie jest idealny!

 

Fajna opcja. Miłej zabawy. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kaczor napisał:

 

Tylko co poupalac? bawarki czy subaraki? ;) 

Kupilem e36 kompota m44b19 z kolegą na pół i zaczynamy z nim dochodzic do ładu. Niby przygotowany juz do startow, klatka, zawias, skrzynia, szpera itp, ale widać, że nikt go nie oszczedzal ;)  na niskobudzetowe upalanie jest idealny!

Witam w klubie :)

Niezniszczalne auto którego utrzymanie kosztuje promil tego co w Subaru :) A radocha z jazdy jest i to jest najważniejsze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2018 o 11:05, chojny napisał:

Fajna opcja. Miłej zabawy. :thumbup:

 

@kaczor, miło było widzieć na Super Osie, jak to mówią e36 fajny śmietnik ;) 

 

Trochę miłości i będzie mega zabawka. 

 

Mnie coś podkusiło i poszedłem w dalsze mody BMW i mam nadzieję, że na czerwcowe Bednary pojadę w nowym specu :yahoo:

 

Niby wstyd ale jakoś za fajnie się tym jeździ żeby odpuszczać. :faja:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2018 o 12:49, chojny napisał:

 

@kaczor, miło było widzieć na Super Osie, jak to mówią e36 fajny śmietnik ;) 

 

Trochę miłości i będzie mega zabawka. 

 

Mnie coś podkusiło i poszedłem w dalsze mody BMW i mam nadzieję, że na czerwcowe Bednary pojadę w nowym specu :yahoo:

 

Niby wstyd ale jakoś za fajnie się tym jeździ żeby odpuszczać. :faja:

 

 

 

Technicznie jest ok, wyglada najgorzej na swiecie, ale lepiej nie bedzie ;)

 

Na SuperOes Tor Poznań wzialem Subarynkę i niestety trochę ją uszkodzilem, wiec trzeba w dobro nadrzedne przesunac srodki finansowe :D Na szczęście walka nie poszla psu na bude i wyjezdzilem P2 w generalcje ze stratą 1,7sek i P1 w klasie. Gdybym zachował zimna glowę może bym wyjął pierwszą w życiu generalkę. Tak czy inaczej lepiej się naprawia straty w sprzecie wiedząc, ze walka nie poszla na marne :)

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kaczor napisał:

 

Technicznie jest ok, wyglada najgorzej na swiecie, ale lepiej nie bedzie ;)

 

Na SuperOes Tor Poznań wzialem Subarynkę i niestety trochę ją uszkodzilem, wiec trzeba w dobro nadrzedne przesunac srodki finansowe :D Na szczęście walka nie poszla psu na bude i wyjezdzilem P2 w generalcje ze stratą 1,7sek i P1 w klasie. Gdybym zachował zimna glowę może bym wyjął pierwszą w życiu generalkę. Tak czy inaczej lepiej się naprawia straty w sprzecie wiedząc, ze walka nie poszla na marne :)

 

jak tam jest? chce się wybrać 7-go.... będziesz? Nigdy nie uczestniczyłem w tamtejszym superoesie . Napisz parę słów chociaż:) i na jakiej oponie ? ( widzę , że auto grubo porobione)

Edytowane przez marcinwrxsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcinwrxsti napisał:

jak tam jest? chce się wybrać 7-go.... będziesz? Nigdy nie uczestniczyłem w tamtejszym superoesie . Napisz parę słów chociaż:) i na jakiej oponie ? ( widzę , że auto grubo porobione)

 

SuperOes stal sie znowu fajna impreza, poniewaz wielu ludzi przeszlo na inne cykle, dzieki czemu jest duzo jezdzenia. Przed startem masz godzine upalania po kartingowej czesci Toru Poznań, pozniej 2-3 zapoznania i 6 prób po ok 4km. Czesc na nitce toru, czesc na roznych dojazdowkach itp.

Co do opony to ja jezdze na rodzimych Extreme'ach, a co do auta to jest troche podlubane, ale w skali zajebistosci aut na Bednarach, jest raczej leszczem ;) 

Tutaj mozesz obejrzec filmik z ostatniej imprezy. Widac na nim praktycznie całą próbę 

Co do 7 kwietnia to niestety nie będę, obowiązki słuzbowe wzywaja... na szczescie na MotorShow ;)

 

Edytowane przez kaczor
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28 marca 2018 o 19:26, kaczor napisał:

Co do 7 kwietnia to niestety nie będę, obowiązki słuzbowe wzywaja... na szczescie na MotorShow ;)

muszę sprawdzić czy są jeszcze bilety; w zeszłym roku wchłonął mnie Aston Martin (hostessy pomijając)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
29 minut temu, waszka napisał:

 

To nie powinien w takim przypadku jeździć w klasie Open ?

no wlasnie....

8. PODZIAŁ NA KLASY

8.1. Pojazdy dopuszczone do udziału w zawodach zostaną podzielone na klasy według pojemności skokowej silnika:

a) Klasa 1 do 1300 cm3,

B) Klasa 2 od 1301 cm3 do 1600 cm3,

c) Klasa 3 od 1601 cm3 do 2000 cm3,

d) Klasa 4 powyżej 2000 cm3 FWD i RWD (tj. z napędem na jedną oś),

e) Klasa 5 powyżej 2000 cm3 AWD (tj. z napędem na obie osie)

8.2. Pojazdy zmodyfikowane do udziału w zawodach rajdowych typu: Proto, R5, S2000, WRC oraz samochody których moc przekraczać będzie 400 KM rywalizować będą w klasie OPEN oraz w klasyfikacji generalnej.

proto, r5 itd to dosc jasna sprawa, ale calej reszcie ciezko cos udowodnic, zwlaszcza jak maja kilka map

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...