Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak czytam i słucham i może ja się kiedyś Dziaduniem wybiorę ;) tylko wpierw silnika mi trzeba bo w trakcie ostatniego KWC wszyły dwa tłoki na spacer :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkuterJet i Beavis... świetna jazda na pierwsza dziesiątkę! Ja 3 rok nie mogę się wbić w dyszkę.

 

Beavis na czym jechales? 

 

Obejrzałem ten filmik ze zwycięzca i nie jestem w stanie tego pojąć. Pół roku jeżdżenia? Samorodny talent? Trafia z opona ... nie kumam. Ciekawe jak i czym pojedzie 17/03 

 

Gdyby się ktoś wybierał - do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Action napisał:

SkuterJet i Beavis... świetna jazda na pierwsza dziesiątkę! Ja 3 rok nie mogę się wbić w dyszkę.

 

Beavis na czym jechales? 

 

Obejrzałem ten filmik ze zwycięzca i nie jestem w stanie tego pojąć. Pół roku jeżdżenia? Samorodny talent? Trafia z opona ... nie kumam. Ciekawe jak i czym pojedzie 17/03 

 

Gdyby się ktoś wybierał - do zobaczenia.

 

Michałki R31b. Jechałem na nich w grudniu i teraz, w lutym. Byłem tak doklejony, że wewnętrzne koła mi kręciły szybciej nawet na 3cim biegu, bo szper nie mam. Na filmiku słychać w 0:52 i potem na pasie startowym. Niesamowite jaką różnicę robi opona.

 

 

Zwycięzca, czyli Jacek Wiśniowski? Nie znam kolegi. Wiem tylko, że jechał autem Mateusza Lisowskiego. Nie wiem na jakich oponach.

Wielka szkoda Pawła Pisza, bo zabrakło mu tak niewiele - gdyby nie ta trącona szykana, Subaru by wygrało. Eh, "gdyby"... ;)

 

Mnie w marcu nie będzie. Może uda się w kwietniu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Wiśniowski to nie czasem ten z YouTube "Sukces.pl"? Przedsiębiorca i wielki maniak motoryzacji (ma np. swojego AMG GT-S, GT-R'a II generacji, bodaj jeszcze Lexa LC i inne).

 

 

EDIT:
Tak, to on ;)

 

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, chojny napisał:

Beavis, nie myślałeś nad bardziej torowym ustawieniem zawieszenia na Bednary? 

 

Ale masz na myśli geometrię? Pewnie tak, bo mam seryjny zawias, nic innego nie zrobię.

Chodzi Ci pewnie o agresywniejsze kąty? Miałem wcześniej z przodu chyba -2st, ale teraz Marek mi ustawił serię i tak jeżdżę... co się będę z koniem kopał... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli miękki zawias. To co masz są to pewnie ustawienia bardziej na dziurawy asfalt, takie rajdowe, KJS, bo widać że auto bardzo ładnie pracuje na zawieszeniu ale...  na Bednary trzeba zawieszenia praktycznie torowego, twardego. 

 

 

Jak Ci buksuja wewnętrzne koła to by dobrze było je bardziej dociążyć, czyli zimniejszyć wychylenia budy na zakrętach. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chojny napisał:

Mam na myśli miękki zawias. To co masz są to pewnie ustawienia bardziej na dziurawy asfalt, takie rajdowe, KJS, bo widać że auto bardzo ładnie pracuje na zawieszeniu ale...  na Bednary trzeba zawieszenia praktycznie torowego, twardego. 

 

 

Jak Ci buksuja wewnętrzne koła to by dobrze było je bardziej dociążyć, czyli zimniejszyć wychylenia budy na zakrętach. 

 

 

 

 

 

Jasne, rozumiem. Ale nie będę już przy tym egzemplarzu nic dłubał. On niedługo przejdzie na... czystą i wygodną emeryturkę, a pałeczkę przejmie coś nowego/starego ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, woyt napisał:

o proszę! czyli widzimy się w sierpniu, si?

Budujesz czy kupujesz gotowca?

Pewnie, że się widzimy.

Hmmm, to tak jakby jedno i drugie. :)

Ale ze wskazaniem na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, woyt napisał:

 

bazując na jakimś doświadczeniu "budowlanym" GC8 ;)  trochę to czasu zajmuje, zdążysz?

 

Zdaje się że Beavis jest pod najlepszymi skrzydłami ze swoim projektem, wiec przemarszu wojsk radzieckich nie będzie a raczej dobeze przemyślane i poukładane prace zgodnie z wytyczonym kursem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, chojny napisał:

Zdaje się że Beavis jest pod najlepszymi skrzydłami ze swoim projektem, wiec przemarszu wojsk radzieckich nie będzie a raczej dobeze przemyślane i poukładane prace zgodnie z wytyczonym kursem ;)

Tego sobie życzmy, ale wiadomo jak jest :)

Czekamy zatem na jakieś szczegóły speca, plizz @Beavis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

 

Zdaje się że Beavis jest pod najlepszymi skrzydłami ze swoim projektem, wiec przemarszu wojsk radzieckich nie będzie a raczej dobeze przemyślane i poukładane prace zgodnie z wytyczonym kursem ;) 

 

B)

 

1 godzinę temu, woyt napisał:

 

bazując na jakimś doświadczeniu "budowlanym" GC8 ;)  trochę to czasu zajmuje, zdążysz?

 

Jeśli masz na myśli sierpień i Zlot SI, to z pewnością nie. Ale spoko, przyjadę białasem. Teraz, po wymianie turbo śmiga aż miło.

 

Godzinę temu, woyt napisał:

Czekamy zatem na jakieś szczegóły speca, plizz @Beavis

 

Jak się konkretne przygotowania zaczną, to z pewnością otworzę wątek w odpowiednim miejscu, ale wiesz...  nie chcę nawet sam siebie nakręcać. ;)

Z grubsza to będzie mariaż GC8, GH i Protlum.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9 marca 2018 o 22:31, Beavis napisał:

Jak się konkretne przygotowania zaczną, to z pewnością otworzę wątek w odpowiednim miejscu, ale wiesz...  nie chcę nawet sam siebie nakręcać. ;)

Z grubsza to będzie mariaż GC8, GH i Protlum.

kryguje się :rolleyes: podniecony jest tematem od zeszłego roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaczor napisał:

A nie mowilem? :D kilka stron wstecz byla rozmowa, ze STI nie ma szans z EVO, na co napisałem, ze Michal jeszcze namiesza :)

Oby passa trwała do konca sezonu! Chyba, ze ja bym mial Michala objechać  ;););) 

 

No mówiłeś, mówiłeś. Ja też miałem takie zdanie. I cieszę się cholernie na to zwycięstwo Michała i że go w końcu pech opuścił.

 

Trzy razy mrugnąłeś, czyli rozumiem próbujesz go objechać Bawarką? :biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Beavis napisał:

 

No mówiłeś, mówiłeś. Ja też miałem takie zdanie. I cieszę się cholernie na to zwycięstwo Michała i że go w końcu pech opuścił.

 

Trzy razy mrugnąłeś, czyli rozumiem próbujesz go objechać Bawarką? :biglol:

 

 

Wszyscy się śmieją z mojej Bawarki :(  czasami trzeba zrobić krok do tylu, a następnie dwa do przodu ;) 

Daj znać jak będziesz jechał to odkurze Szarą w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kaczor napisał:

 

Wszyscy się śmieją z mojej Bawarki :(  czasami trzeba zrobić krok do tylu, a następnie dwa do przodu ;) 

Daj znać jak będziesz jechał to odkurze Szarą w końcu.

 

Dam znaka. Może się uda już następną rundę, 14go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...