Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niezły przejazd panie Beavis, pytanko - na jakich oponach jechałeś?

Black, round Pirelli  :P

 

:biglol: :biglol: :biglol:

Juha!

 

 

 

Niezły przejazd panie Beavis, pytanko - na jakich oponach jechałeś?

 

 

Bardzo fajny i płynny przejazd ;). Ponowię pytanie o opony i spec auta w sensie zawias i parametry silnika. Ja może wreszcie wybiorę się na wrześniową eliminację, bo ciągle czasu brak :(

DMACK DMT-RC miękka 225/40 18"

Zawias seria, jedynie z przodu mam jakieś inne topmounty, żeby można było ustawić negatywy na ~1,5st.

Motor 2,5T zrobiony na miękko przez Marasa, wiatraczek HTA 68, 347km/525Nm. Tyle wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo fajny i płynny przejazd ;). Ponowię pytanie o opony i spec auta w sensie zawias i parametry silnika. Ja może wreszcie wybiorę się na wrześniową eliminację, bo ciągle czasu brak :(

DMACK DMT-RC miękka 225/40 18"

I nie popłynęły w takich warunkach przy tak długim odcinku? Aż dziwne. Na Bednary raczej bym obuwał średnią DMT1 ;).

A co do zawiasu, to tak podejrzewałem, bo trochę nurkuje i się przechyla ;).

Ale przejazd bardzo ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Grześ, następnym razem proponuję w tle puścić to:

Zanotowałem... :lol:  Muszę tylko podsunąć montażyście.

 

 

 

I nie popłynęły w takich warunkach przy tak długim odcinku? Aż dziwne. Na Bednary raczej bym obuwał średnią DMT1 ;). A co do zawiasu, to tak podejrzewałem, bo trochę nurkuje i się przechyla ;). Ale przejazd bardzo ładny.

Najwyraźniej nie zmęczyłem ich aż tak bardzo. Jak już wcześniej pisałem - te Bednary to był mój "pierwszy raz" jeśli chodzi o testowanie przyczepności na 3-4 biegu. Przejazd może i ładny, ale duuużo sekund zostawiałem jeszcze za każdym razem na tej długiej prostej z szykanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

A czy ma to jakieś znaczenie? Wygra tylko jeden za to reszta może bawić się świetnie  :rolleyes:

I właśnie o to chodzi :)

 

 

No, no a Izotom co imprezę pnie się w wynikach w górę  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szanowni Państwo,

 

W dniu 16.07.2016 planowana jest 1 runda cyklu Gravel Stage Bednary 2016.

Trasa zawodów będzie składać się będzie z dwóch odcinków o nawierzchni szutrowo-asfaltowej.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Impreza zostanie przeprowadzona wówczas, gdy frekwencja osiągnie poziom minimum 50 uczestników.

Liczymy na Państwa szybką reakcję, ponieważ do 13 lipca 2016 (środa) musimy podjąć ostateczną decyzję.

 

Formularz zgłoszeń oraz regulamin zawodów dostępny jest na stronie: http://www.szc-zasada.pl/pl/gravel-stage-bednary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się bawi, się bawi: 

 

Przejazd pierwszy z fantazją, przejazd drugi po deszczu - fantazja była zbędna  ;)

Ten BRZ to ma silnik elektryczny, czy jak? :) Na filmie wszystkie inne auta słychać, śpiew ptaków, ale jakoś BRZ'ta nie mogę się dosłuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogniwo paliwowe: na odór, eeee, tzn. wodór  :biglol:  ;)

Eko, Panie, EKO! Ma być cicho, miło i przyjemnie, a dźwięk silnika leci z głośnika. Teraz tak robi się auta. 

Na szczęście jeszcze nie w BRZecie: coś tam gada do człowieka w analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a przy okazji druga rzecz która, mi się nie podobała. Dojeżdżam ze sporą prędkością do nawrotu i widzę, że tuż za trasą pojawia się bednarowy focus. Oczywiście mówię sobie "byle w niego nie walnąć". No i tracę oczywiście koncentrację, patrzę na niego zamiast na winkiel i nie trafiam z hamowaniem. Przejazd do kosza. Tak to wygladało:

 

https://www.youtube.com/watch?v=_ak6_JTJAPQ?t=309

 

Przejazd do kosza,bo na moje oko przepałowałeś zakręt... Czemu nie cofałeś szybko i ogień na trasę ? Uciekło by tylko z 5-6 sek...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

a przy okazji druga rzecz która, mi się nie podobała. Dojeżdżam ze sporą prędkością do nawrotu i widzę, że tuż za trasą pojawia się bednarowy focus. Oczywiście mówię sobie "byle w niego nie walnąć". No i tracę oczywiście koncentrację, patrzę na niego zamiast na winkiel i nie trafiam z hamowaniem. Przejazd do kosza. Tak to wygladało:

 

https://www.youtube.com/watch?v=_ak6_JTJAPQ?t=309

 

Przejazd do kosza,bo na moje oko przepałowałeś zakręt... Czemu nie cofałeś szybko i ogień na trasę ? Uciekło by tylko z 5-6 sek...

 

 

Za...łem się w akcji i próbowałem wrzucić wsteczny jak w mondeo :) Jakieś nagłe zaćmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...