Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

szkoda, że tak daleko bo 300km na kołach przyjemne nie będzie 

 

będziemy jeździć prawdopodobnie wielką lawetą na parę aut z warszawy tzn dokładnie z serwisem z chłopakami z Mysiadła, odezwij się do nich że byłbyś chętny :)

 

zaczynamy w walentynki także atakuj ;)  im więcej nas się zbierze tym taniej będzie no i fajniej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

szkoda, że tak daleko bo 300km na kołach przyjemne nie będzie 

 

będziemy jeździć prawdopodobnie wielką lawetą na parę aut z warszawy tzn dokładnie z serwisem z chłopakami z Mysiadła, odezwij się do nich że byłbyś chętny :)

 

zaczynamy w walentynki także atakuj ;)  im więcej nas się zbierze tym taniej będzie no i fajniej ;)

 

 

ooo dzieki za info!

 

walentynki obchodzę piętnastego na Służewcu ale może następnym razem.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie mówiłem :P, ja nawet od grizusa baty dostaje, jeździć nie umiem, a auto nie jedzie, ale bardzo zapraszam. Przyda się szybsza impra do pomocy w ustawiania Evo po kątach   :biglol:

:biglol:

 

Będzie ogień  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę galerię z I rundy:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.804097573012980.1073741853.154118641344213&type=1

 

Jakby ktoś był zainteresowany zdjęciami to pisać na PW, bo mam sporo więcej niż w galerii ;)

 

No i jeszcze krótki materiał filmowy - odnośnie warunków pogodowych ;) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Fb organizatora:

 

Szanowni Państwo, Uczestnicy Power Stage Bednary 2015,

Od kilku dni obserwujemy rozgorzałe dyskusje na forach internetowych poświęconych zawodom z cyklu Power Stage Bednary. Otrzymujemy również sporo maili z Waszymi uwagami i sugestiami.

Aby sytuacja była jak najbardziej przejrzysta nasze stanowisko w najczęściej poruszanych kwestiach pozwalamy sobie przedstawić w kilku punktach poniżej:

1. Zakaz grzania opon zostanie utrzymany. Każdy kierowca "przyłapany" na niestosowaniu się do tego zakazu zostanie ukarany wykluczeniem z zawodów. Nie zamierzamy oczywiście za każdym samochodem wysyłać sędziego dlatego liczymy, że wszyscy uczestnicy podejdą do sprawy odpowiedzialnie i w duchu fair play. W przypadku uzasadnionych podejrzeń wobec niektórych samochodów (kierowców) wprowadzimy kontrolę temperatury opon na starcie próby.

Przy okazji: jak wiecie, nasz team to w większości utytułowani kierowcy rajdowi i wyścigowi. Wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że wiedza większości kierowców na temat grzania opon jest słaba. Ukradkowe podgrzewanie opon żeby potem stać na starcie kilka minut jest zwyczajnie bez sensu (a zwłaszcza w warunkach zimowych). Dość powiedzieć, że temperatura opon sprawdzona u jednego z Panów na mecie odcinka wynosiła ......14 C.

2. Prosiliśmy na odprawie przedstartowej o pilnowanie kolejności startu według przyznanych numerów. W zdecydowanej większości uczestnicy stosowali się do tego wymogu ale nie brakło również paru sytuacji kontrowersyjnych. Kilku kierowcom udzieliliśmy ostrzeżenia, jedna załoga została zdyskwalifikowana. Począwszy od drugiej rundy przepis ten będzie przez nas surowo egzekwowany a wszyscy którzy będą próbowali go omijać muszą się liczyć z natychmiastową karą czasową w wymiarze 20 sekund.

Mamy nadzieję, że nasza surowa reakcja na wszelkie przypadki nieuczciwości spotka się z Waszym zrozumieniem.

3. Podczas I rundy Power Stage Bednary 2015 problem stanowiła jazda na tzw."dwie nogi". Rozumiemy kierowców którzy korzystają z takiej opcji i nasza zgoda na korzystanie z jednego samochodu przez dwóch kierowców będzie utrzymana. Postaramy się przy okazji aby wspomniani kierowcy mieli numery startowe które wprowadzą min 10 minutową przerwę pomiędzy oboma przejazdami.

4. Obiecujemy, że usprawnimy pracę biura zawodów. Z czasu obsługi nie byliśmy do końca zadowoleni. Przy okazji prosimy wszystkich o przybycie z wypełnionymi kartami BK i podpisanym oświadczeniem. Mapka z trasą odcinka będzie dostępna "do pobrania" na stronie ośrodka tzn. www.szc-zasada.pl. Zgodnie z życzeniem Wprowadzimy również nowe numery startowe (klejone na zewnątrz pojazdu). Na czas zawodów Power Stage Bednary 2015 poprosimy aby numery z innych imprez zostały z samochodów usunięte bądź zasłonięte.

5. Tak jak już informowaliśmy w układaniu listy startowej kierować się będziemy wynikami z poprzedniej rundy. Jednym słowem na starcie zawodów planowanych na 14.02.2015 z numerem jeden wystartuje "7motorsport Daft Racing" - o ile oczywiście dopełni wszystkich formalności Emotikon smile.

Na koniec kilka zdań komentarza.

Planując Power Stage Bednary chcieliśmy aby impreza dawała wszystkim uczestnikom sporo frajdy i pozytywnej adrenaliny wynikającej z jazdy na długich, zróżnicowanych technicznie próbach. Chcieliśmy aby zawody charakteryzowały się świetną atmosferą, wzajemnym szacunkiem uczestników i wspomnianą wyżej postawą fair play.

Pierwsza impreza cyklu była pod tym względem niezła. Większość uczestników dała się poznać jako nie tylko świetni kierowcy ale też sympatyczni, otwarci i serdeczni ludzie którzy przyjechali się po prostu ścigać i dobrze bawić. Wszyscy jednak wiemy, że nie zabrakło też kilku przysłowiowych "cwaniaków".

Prosimy zatem aby wszyscy którzy mają inną wizję tych zawodów, nie zamierzają respektować naszego regulaminu albo ci co planują psuć atmosferę imprezy swoją niesportową postawą zwyczajnie nie zgłaszali swojego udziału. Jest mnóstwo imprez o podobnym charakterze gdzie możecie się Państwo realizować. Bez Was frekwencja będzie być może niższa, wpływy z wpisowego mniejsze ale atmosfera zawodów zdecydowanie na plus.

Wszystkich pozostałych, czyli znakomitą większość serdecznie zapraszamy.

Pozdrowienia

Artur Chorążka
Wiceprezes Zarządu
Sobiesław Zasada Centrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, niestety nie Subaru tylko EVO 5. Tylko dla zabawy. Wiem już jedno, nie ma amatorskiego sportu. Przyjaciel w Subaraku puścił EVO bo koleś (Kajmana) był szybszy, to później podziękował i zachował się mega fajnie, ale powiedział, że to się nie zdarza, takie zachowanie. Profesjonalne teamy, kierowcy i opony, to wszystko ok. Ale gdzieś w tym wszystkim gubi się to, co najważniejsze. Fajna rywalizacja i zabawa no i atmosfera. Tej niestety, poza kilkoma wyjątkami zabrakło. Mniej spinki a będzie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już jedno, nie ma amatorskiego sportu.

W pełni się zgadzam. Startowałem moim Subarakiem i jak zobaczyłem serwisy profi a potem zobaczyłem czasy to przeżyłem mały szok  :huh:

 

Mimo to byłem ogromnie zadowolony z trasy, 7,5 kilometra, technicznie, szybko i znów technicznie, nawroty, rękawy, uślizgi, śnieg, lód, mega dohamowania ze sporych prędkości... 

 

Pomijając wynik sportowy :huh:  to było rewelacyjnie!

 

14 lutego też będę  B)

 

Może jakąś klasę Subaru się zrobi, bo na razie w efki nie celuję  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem już jedno, nie ma amatorskiego sportu.

W pełni się zgadzam. Startowałem moim Subarakiem i jak zobaczyłem serwisy profi a potem zobaczyłem czasy to przeżyłem mały szok  :huh:

 

Mimo to byłem ogromnie zadowolony z trasy, 7,5 kilometra, technicznie, szybko i znów technicznie, nawroty, rękawy, uślizgi, śnieg, lód, mega dohamowania ze sporych prędkości... 

 

Pomijając wynik sportowy :huh:  to było rewelacyjnie!

 

14 lutego też będę  B)

 

Może jakąś klasę Subaru się zrobi, bo na razie w efki nie celuję  :biglol:

 

No właśnie Śliwa był jednym z tych całkowicie nienapiętych i doskonale się bawiących:). Do tej pory myślałem, że to my Subarakowicze jesteśmy poważnie pospinani, ale jednak przekonałem się, że dalekooooo nam do profi chłopaków w Evelinach:). Teraz będzie mocniejsza ekipa i nawet jeżeli nie uda mi się wystartować to będę trzymał kciuki za naszych. Jedno słowo tylko odnośnie organizacji. Nie mam mega doświadczenia, ale wg mnie jeżeli uczestnik był zdyscyplinowany, to od samego początku miał czas na badanie, odbiór, oklejenie samochodu, kawę, siku a czasami dwójkę:), starty były o czasie, czas na kiełbaskę też, wyniki on line. Wg mnie jak na pierwszą z cyklu imprezę i 129 samochodów, to organizatorom należą się same pochwały. I słówko o tym co napisał Śliwa - trasę mogłem pokonać tylko trzy razy, ale naprawdę tak ciekawa, zróżnicowana, co róż to przyczepnie i znów ślisko a dodatkowo bezpiecznie. I co ważne, dla tych co jechali bez pilota, trudna do pomylenia. 6 minut jazdy odcinka to dla amatora naprawdę dużo, dopiero człowiek może docenić zawodowców, którzy spędzają na OS-ie po kilkanaście minut. Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...