Jump to content

czy można jechać zarysowanym autem do austrii ???

adalien

Recommended Posts

witam

miałem ostatnio spotkanie z barierką na autostradzie i dość mocno zarysowałem auto ( naszczęście to nie mój subarak ) ....

lampy całe, szyby całe ....

cały bok mocno wgnieciony ..... drzwi otwierają się normalnie bez porblemu....

w środe musze jechać do austrii ... można jeździc takim autem ???  wpełni sprawne tylko troche pogniecione ???

Nie jestem pewien, ale samochód chyba nie może mieć żadnych ostrych krawędzi.

tak mi rowniez kiedys tlumaczono w ASO, po tym jak mialem uszkodzony blotnik. Niestety ostre krawedzie mial, wiec zostawilem od razu do naprawy 

W innym aucie mielismy wgniecione drzwi od slupka parkingowego (cham jeden!) i to tak na glebokosc paru centymetrow, zdarty lakier do podkladu itd. I tak przez 5 lat przechodzilo auto przez niemiecki TÜV i za kazdym razem jedynie zaznaczali, ze "nalezaloby to naprawic".

Edited by Than_Junior

Zapytałem kolegę. Jeśli z auta nic nie odstaje, jakieś zdeformowane blachy z ostrymi krawędziami, oraz auto jest sprawne technicznie, to nie ma problemu. Z podbitym okiem nikt nie zabroni iść do opery.

Najwyżej policja będzie pytać, czy szkoda nie powstała na terenie Austrii.

Zrób sobie zdjęcia na smartfonie i miej ze sobą, nikt Ci potem nie wmówi, że zrobiłeś komuś szkodę na parkingu w Austrii.

_____

iPhone + Tapatalk

jak trafisz na jakiegos upierdliwca, to i w PL moga Ci dowod zabrac

we wspaniałym edukacyjnym programie "Uwaga Pirat" ostatnio zabrali gościowi dowód za pęknięte lusterko wsteczne

Heh, a ja czsem jak nagrywam jakiegos onboard'a z kamery podpiejej przyssawka na tylnej lampce (w podsufitce) to calkowicie demontuje lusterko, zeby nie zaslanialo :D

Ale temu z programu pewnie zabrali za pęknięte lusterko wsteczne zewnętrzne a nie wewnętrzne.