Skocz do zawartości

Outback 2,5 benzyna AT ze Stanów - eksploatacja?


archibaru

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad Outbackiem 2,5 w benzynie ze stanów. Znalazłem takiego pierwszy raz rejestrowanego w styczniu 2010 (czyli rok produkcyjny pewnie 2009). Aktualny przebieg 150 000km. Przyjmując że auto nie było w stanach rozwalone, powiedzcie mi czy taki model jest godny polecenia, co tam się najczęściej psuje, czy taki przebieg oznacza bezawaryjne poruszanie się np. do 200 000km? Czy oprócz zawieszenia są jeszcze jakieś minusy/plusy w stosunku do wersji US? Auto jest na gazie LANDIRENZO OMEGAS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem sobie OBK 2010 2.5 z US lekko rozbitego z tyłu. proponuję na początek wpisać win w wyszukiwarkę i zobaczyć czy nie był gdzieś na aukcji wystawiony jako wrak.

Nie zaszkodzi sprawdzić carfax.

Co do tego czy był rozbity czy nie ...to oczywiście ważne, ale sprawdź ile auto przejechało w US bo tam się robi nawet 90tys mil rocznie.

Oglądałem takie auta w US i wyglądały pięknie 2-3 letnie z przebiegiem  150 tys mil.

Stan w którym byłem bez zimy a auta jak nowe w Polsce odkręciłbyś na 30 tys mil i wszyscy uwierzą bo każda śrubka jak z fabryki.

Co do jakości te z US są proste jak cep :-) to i psują się mniej.

Ja mam najechane ok 70tys km na nasze i 0 napraw.

Zapytaj czy płyn w CVT był wymieniany i na jaki, bo po 100tyś powinien być zmieniony.

A naprawa cvt może boleć :-)

Podsumowując rozmawiałem z mechanikami i mówią ,że dobre auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...