Skocz do zawartości

Bębny z/bez ABS – różnice


xdavidx

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,
Szukajka nie dała odpowiedzi, więc zapytam: czy bębny, szczęki, tłoczki, tylna osłona (tarcza kotwiczna?) w autach z ABS i bez są identyczne?
Na opposed jest jeden schemat bez rozróżnienia na z/bez, ale jak rozglądam się po częściach to jednak prawie na wszystkich jest zapis „… bez ABS”.
Jak to w końcu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spotkałem się nigdzie z info n/t Forka bez ABS.

To co jest w katalogach sklepów internetowych trzeba siać przez grube sito, nie raz wewnątrz jednego katalogu pojawiają się sprzeczne info przy różnych zamiennikach. Sam kilkukrotnie zgłaszałem w IC błędy z doborem części po katalogu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do mojego w żadnym z katalogów nie było właściwych bębnów, w końcu musiałem kupić, jakie były i kątówką ściąć zewnętrzny pierścień (o jakieś 5mm), bo bęben nie wchodził do końca.

Doszedł ci ten bęben do końca? Czy brakuje 5mm?

 

Ja kupiłem TRW i to samo, rant stoczyłem, zamontowałem i jest takie coś. Można z tym tak jeździć? Bo juz nie wiem co z tym sztruclem zrobić, we fiordzie go utopie ... post-14672-1425656847,893_thumb.jpg

Edytowane przez logicsys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpara jest zawsze. Przecież bębny nie są wodoszczelne. Usunięcie rantu zbliżyło nowe bębny do stanu oryginału prawie na 100%.

Na pocz. Kwietnia będę w N kilka dni w okolicy Fredrikstad. Daleko, żeby się spotkać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...